Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rafał32

Usuniecie wrastajacego paznokcia!PO BÓLU!!!!

Polecane posty

Gość monika

chirurg to nie jest dobry pomysł na wrastający paznokieć, niestety wiem to z doświadczenia.. od takich spraw są podolodzy, po złych doświadczeniach z chirurgiem poszłam do podologa w Poznaniu http://www.kosmetyka-podologia.pl/ i to właśnie tam panie zajęły się profesjonalnie moim problem.. polecam i odradzam chirurgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wader gość

yhy, podolodzy, pół roku męczarni z klamrą i kasa wyrzucona w błoto... przerabiałem to. Chirurg i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga

Serdecznie odradzam korzystanie z usług podolog Besarabczuk (Tychy, Imielin). Osoba ta zamiast mi pomóc, zrobiła mi rany na obu dużych palcach u nóg, wpychając obcięte odłamki paznokci pomiędzy brzeg paznokcia a skórę. Chciałem usunięcia wrastającej części paznokcia, a wyszedłem z jeszcze większym bólem i do tego jej zapłaciłem. Potem przez tydzień sam wyjmowałem odłamki paznokci z krwawiących palców. To oszustka i wariatka, UNIKAĆ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorze

Damskie buty są źle wyprofilowane, w taki sposób, żeby deformowały się stopy, a wtedy dochodzi do przekrzywienia się dużego palca i paznokieć wrzyna się w skórę. Chodziłam do podologów i na konsultację do chirurga, który umówił mnie na usunięcie paznokcia, poczytałam trochę net i nie poszłam, a brzeg paznokcia wyciam sobie sama, potem moczę w ziołach, smaruję maściami i nie dałam się okaleczyć, a podobno bez paznokcia znacznie gorzej się chodzi. Po coś nam go jednak natura dała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia

Na pewno nie chirurg ale podolog ! Świetny gabinet prowadzi Pani Karolina Jędryczka , bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

tego sie nie usuwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam wizytę u podologa - p. Agnieszki Głuszczak, która pomogła wyprowadzić mi wrastające paznokcie. Myślałem, że paznokcie będą musiały być wycinane chirurgiczne, tak jak przeczytałem w internecie. Ale p. Agnieszka zastosowała takie leczenie dzięki któremu nie musiały być usuwane za co bardzo jej dziękuję, ponieważ w szybkim czasie mogłem zacząć żyć bez bólu. Pozdrawiam i polecam Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp w Warszawie przy ul. Melomanów 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×