Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzeraŻONA ŻONA.,,

Mój mąż zdradza mnie z 19 latką............................

Polecane posty

tez mi to zajezdza prowo, za duzo intymnych szczegolow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parradizzo
Znów jakieś gimgówno się nudzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmdka
ja nawet nie czytałam do końca tematu, wystarczy że przeczytałam, że jej "mąż" ma 47 lat :D Przypomnijcie sobie kobietki czy jak miałyście tyle lat to byłyście zainteresowane taką znajomością? Bo nie znam ani 1 takiej dziewczyny. Nie powiem, w tym wieku stare zgredy się starają i podwalają się do młodych dziewczyn ale dla mnie zawsze było to obleśne i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowałam nick. Tak mi powiedział. Właśnie tak. On jest bezczelny, naprawde. Nie raz to pokazał, np będąc na zakupach ostentacyjnie patrzyl sie na jakąś dziewczyne. Gdy zwróciłam mu uwage to z uśmiechem powiedział " a co nie wolno mi, zakaz jakiś jest?" takze sami widzicie...... byłam przyzwyczajona do jego zachowania, bo pozatym miałam wszytsko czego chciałam. Dla dzieci był wspaniałym ojcem. Za duzo intymnych szczegolow? Ludzie pisze wam jak było naprawde, własnie te słowa typu "cipeczka" , "lizanko" itd zapamietalam najwiecej bo do mnie NIGDY tak nie mówił i byłam w szkou ze uzywa takich pikantych okreslen!!!!! Najgorsze w tym jest to, ze ja wcale nie jestem jakas stara baba bo jestem młodsza od niego o 11 lat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeejjjz
wypad debilu z tymi bzdurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine907
Ludzie co wy pierdolicie teraz czasy sie zmienily juz 18 latki maja starcyh ponad 50 letnich sponsorow byle tylko kase mial! wiecie ile studentek takich po 19-20 lat ma takich niby wujków a okazuje sie ze to sposnsorzy!? chyba z 70% nie wazny wiek wazne zeby bmw bylo i kasa w kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to prowo
zero emocji w tym co ona pisze, a niby niedawno dowiedziała sie o zdradzie/ pfff. ludzie zacznijcie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine907
a tobie autorko wspolczuje i zycze bys uwolnila sie od tego zboczenca lepiej zyc skromnie a godnie niz z takim scierwem! kopnij go w dupe nich ma swoja malolate zoabczymy czy bedzie umiala mu chociaz obiad ugotowac albo koszule wyprasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrr
"Ludzie co wy pie**olicie teraz czasy sie zmienily juz 18 latki maja starcyh ponad 50 letnich sponsorow byle tylko kase mial! wiecie ile studentek takich po 19-20 lat ma takich niby wujków a okazuje sie ze to sposnsorzy!? chyba z 70% nie wazny wiek wazne zeby bmw bylo i kasa w kieszeni!" Przez cały czas było tak samo. Wtedy też były prostytutki i utrzymanki ale tu jest mowa o czym innym. Żadna normalna dziewczyna bez dewiacji nie zainteresuje się facetem w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmdka
Poza tym w przypadku utrzymanek i prostytutek ludzie się nie angażują emocjonalnie. Autorko, przestań pisać bzdury bo się tylko ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koooorwa
jak można łykać takie gowno?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loss santos carlos
19 latka ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
To Ty mloda baba jestes, dziewczyno, nie czekaj, wnos o rozwod z jego winy, alimenty dla dzieci i sie pozbylas drania. Zycie na Ciebie czeka. Nie czekaz az on wniesie pozew bo jeszcze gotowy zalatwiac z twojej winy. Jeszcze wszystko obroci przeciwko tobie. Uwazaj i nie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discount dico
Moj facet tez w pewnym momencie zwariowal dla mlodych lasek...(mamy 34 lata), bylam pewna ze jak sie rozstaniemy-to przez jakas mlodą, piękna siksę..:)kiedy w jego poblizu pojawila sie strasza ode mnie kobieta, rozwodka z dzieckiem na dodatek niezbyt piekna to nawet mi do glowy nie przyszło zeby byc ostroznym i dokladnie sie przyjrzec tej ich znajomości :P, on przeciez szalał na punkcie 18 latek!..i co?odszedl to tej rozwodki, starej i brzydszej :D przynjamniej mam tyle satysfakcji.:P zycie to wogole jest dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyfthfg
miałaś go wywalić z domu a nie sama się wyprowadzać idź do sądu miej go w doopie zadbaj o siebie, jeszcze masz czas na prawdziwą miłość i prawdziwego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×