Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzeraŻONA ŻONA.,,

Mój mąż zdradza mnie z 19 latką............................

Polecane posty

Gość PrzeraŻONA ŻONA.,,

Witam was moi drodzy.Właśnie dowiedziałam się, tj. przekonałam ,że moj mąż lat 47 sypia z nastolatką lat 19.Jestem załamana.... Najpierw moja koleżanka której on nie zna mówiła mi ze ON byl w jej sklepie i kupował damską bielizne rozmiar stanika D (ja mam B) Nie byla to byle jaka bielizna tylko taka droższa, z wyzszej półki... To nie ta koleżanka go kasowała, ale widziała to i odrazu połapała o co chodzi... Ostatnio podczas kłotni złapałam jego komórke i to co zoabczyłam to był szok. Setki smsów ale nie takich czysto seksulanych, choc i takie tez byly :( Ale miłosne, takie z jego strony. Nawet mi gdy sie poznaliśmy nigdy az takich miłości nie mówił. Przyznał sie ze to prawda, ze sie w niej zakochal, ze oszalał ale ze nie kochał sie z nia jeszcze. Że tylko robil jej "minetki" i palcami. I ona mu tylko oral tak samo. :O Tak to prawda, ja troche sie zaniedbałam ale mamy 3 dzieci, ciało juz nie te,do tego praca, nie mialam czasu na perfekcyjny wygląd. I widzialam jej zdjęcie mia podpisane "Moje słoneczko" a na nim ta małolata duże piersi, piekne czarne wlosy i twarz typowej laleczki.... Jestem załamana.... Wyprowadziłam sie do siostry, a on nawet od 2 dni nie odezwał sie słowem.... Pewnie teraz sie zabawiaja......To chyba koniec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa 27
Czemu o siebie nie dbałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam!
chyba? Chyba koniec? No ja jebie, kopnij piżdzielca w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzeraŻONA ŻONA.,,
On jest dośc przystojny jak na swój wiek... Miał kiedyś taka prace że czy chce czy nie chce to widuje wiele kobiet wiec byłam przyzwyczajona... Bo nigdy nie dał mi zadnych powodów do podejrzeń. Był seks, było wszytsko... Mam mysli ze to tylko gówniara, ze on przejzy na oczy, ze to nie potrwa długo... Ale z drugiej strony przeraza mnie ze ona ma tylko 19 lat!! I ze ja nigdy nie bede taka jak ona, młoda i jędrna :( Z tych smsow wynikalo ze ona jest dla niego jakąś boginią, pisał jej 3 stronicowe sms-y w ktorych opisywal co jej robi ale nie pisal tego wulgarnie tylko tak zmysłowo...... smsy co chwile dosłownie... dobranoc, dzien dobry, co robisz kotku, jakie maSZ majteczki, jak tam twoja cipeczka. jezuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary pierdziel sie pobawi, az w koncu ona go odstawi, po co jej bedzie taki stary pryk? a on zostanie sam. ciesz sie ta chwila a nadejdzie wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfivhwi
Prowo. Która zajebista śliczna 19-latka poleciałaby na oblecha prawie 50 - letniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam!
Obleśny stary knur, rzygać się chce.....Cipeczka? Majteczki? Jakiś opóźniony w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfivhwi
"przejzy" dziecko wracajj do szkoły a nie snujesz tu jakieś dziwaczne fantazje erotyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu nie chodzi o to zebys ty teraz stawala do zawodow z ta laska, wiadomo, ze z taka mloda ladna juz nie wygrasz pod zadnym wgledem. chyba ze ona go w dupe kopnie co sie oczywiscie stanie i to niedlugo. dlatego tez pokaz charakter i zrob kolesiowi pieklo na ziemi.. przy okazji zabierz mu co mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfivhwi
Ludzie to prowo!!!! Nie widzicie , że to gówniara bzdury wypisuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzeraŻONA ŻONA.,,
Chcisałabym, zeby to było prowo. Niestety taka jest rzeczywistosc, a fakty mówią same za siebie. Takie rzeczy sie zdarzają. On nie wygląda wcale na swoj wiek. Zachowuje sie tez jak młodzieniaszek. Najchętniej to by jeszcze po dyskotekach chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfivhwi
widzę, że piszą tu również dzieci jak autorka :D A temat pisany typowo w stylu wypracowanka do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beznadzieja
wiesz co myślę, że twój mąż jest sponsorem... prawie 50-letni faceci nie zakochują się w nastolatkach, to tylko seks-biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfivhwi
Drogie dziecko widać, że to prowo, styl pisania, żadnych emocji, widać jak na dłoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam!
Szczerz powiedziawszy chuj mnie obchodzi czy to prowo czy nie. Pewnie 90% to same prowa. Wczuwacie się jakbyście traktowały cafe jak real. Ja pierdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avenue5th
zapewniam cie autorko,ze twój maz musi pomagac tej dziewczynie finansowo. teraz takie czasy- wiem co mowie bo jestem dosc mloda i widze jak to obecnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfivhwi
dobra widzę, że inne dzieci się nabrały spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to jest największy problem wszystkich małżeństw, że na początku jest cudownie, później gdzieś w natłoku codziennych spraw zapominamy o sobie nawzajem. Szkoda, że tak to się kończy, czasami warto ze sobą rozmawiać, interesować się tym co robimy, gdzie jesteśmy. Niby to takie banalne ale zawsze tego brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa27777777
Si-xa pod jakim żadnym względem, co Ty za pierdoły opowiadasz??? Może ma wygląd, ale to tyle. Jak dorośniesz to się przekonasz, że to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzeraŻONA ŻONA.,,
Zabrac nie moge mu nic, gdybym mogła to on teraz szlajał by sie po swojej rodzinie lub znajomych a nie ja spała u siostry. Dom jest jego, wszytsko jego. On zarobil kupe kasy pare lat temu, dzieki czemu ustawił sie na ładne parenaście lat. Ja pracowałam w sklepie po mojej matce. On siedział w domu lub przebywał z kolegami, ja nie miałam prawa narzekac bo wszytsko zawdzięczam jemu, a oststecznie za swoją pensje bym sie nie utrzymała, no chyba ze zostawila bym mu dzieci czego oczywiscie nie zrobie. ONA przychodzi do nas do domu, do niego. Napewno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona --> a jak rozwod wezmiesz to czy aby nie nalezy ci sie polowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że narzekanie tutaj nic nie pomoże. Spróbuj coś zmienić w swoim życiu, zadbaj o swój wygląd, pokaż mu że potrafisz ładnie wyglądać nie dla niego ale dla siebie. Niech chociaż raz spojrzy na Ciebie jak na kobietę, której nie może mieć, zobaczysz to zadziała o ile oczywiście tego chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzeraŻONA ŻONA.,,
Kiedy wyobrazam sobie jak on z nią to robi......... Ogarnia mnie obrzydzenie, pustka, przerażenie i złość jednocześnie :( nie umiem spac po nocach.... wiecie jakie tam były smsy????? przykładowo: ona: co mi dzisiaj zrobisz skarbeczku, moja cipka juz jest cała mokra musisz ją uratować on: kociaczku zrobie to namietnie, delikatnie bede lizał twoją perełke az bedziesz wic sie z rozkoszy, zrobie to z miłością i porządaniem itd...... załozysz ponczoszki? ona: ooojjjj mmrrrr i co jeszcze tygrysku ja sobie teraz wkładam palce ale wolałabym zeby to byly twoje itp, itd :O:O:O i potrafia tak po 20-30 smsow dziennie. w szkrzynce mial cos ponad 300 wiadomosci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa27777777
No chyba niekoniecznie, skoro nie wiesz, jaka różnica jest między dziewczyną, a dojrzałą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym juz takiego gnoja ostro pierdolila.. starac sie dla niego ma? no co ty wygadujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalffior w bułce
przedobrzyłaś z tymi minetkami i palcówkami. Chyba, ze masz męża z intelektem rozwielitki. Żaden facet by się do czegoś takiego nie przyznała żonie, ale małolaty wyobrażają sobie to inaczej i dlatego takie głupawe prowokacje im wychodzą. Choć widzę, że tutejsze nierozgarnięte pelikany już łkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa --> alez wiem jaka jest roznica, ale facet ma ciagoty do mlodych lasek wiec juz nic autorka na to nie pomoze. zawsze bedzie przegrana w oczach TEGO faceta wlasnie przez swoj wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmdka
prowo jak nic, nie wierzę, że jakakolwiek 19latka chciałaby takiego starego capa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×