Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

priceless123098

kolejny raz zraniona i oszukana...

Polecane posty

Znowu zranił bo ja głupia dałam się nabrac na te głupie słowka...dopoki nie zobaczyłam zdjęcia na fb jak mu jakieś dwie laski siedzą na kolanach a on je obejmuje w talii...Każdy mi mówił żebym nie pozwalała sobie na takie traktowanie, żebym to zakończyłam, i zakończyłam pare dni temu, a on? Nawet nie przeprosił, nic tylko teraz próbuje mi dopiec w każdy możliwy sposób i mu się to udaje... za każdym razem jak widzę te jego głupie posty na fb zaczyna mnie bolec serce, coś mnie od wewnątrz ściska i chce mi się ryczeć, jednak powiedziałam sobie że nie będe przez takiego człowieka...Tylko jak zapomnieć? Jak zapomnieć o tym roku który razem przeżyliśmy? Tyle wspomnień...Nie wiem czy mnie zdradził, ale ostatnio olewał mnie więc domyślam się iż coś musiało zajść...Jak można tak ranić osobę którą się kochało?! Dlaczego to robimy? Nie potrafię tego zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij dzien od szklanki wody
przestan sobie zasmiecac glowe myslami o tym dupku i zacznij nowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę
Psychopaci nie kochają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę
Związek z psychopatą Można się zastanowić, jaka jest dynamika podobnych związków w rzeczywistości? Szczególnym typem relacji ryzyka jest relacja psychologicznie dobrze funkcjonującej kobiety z mężczyzną o aspołecznym typie osobowości, czyli z tzw. psychopatą. Ze względu na poważne koszta psychiczne (jak i fizyczne) takich relacji, prowadzone są intensywne badania na dużych próbach populacyjnych aby znaleźć pewne prawidłowości. Tym bardziej, że okazuję się, że znaczna część kobiet nawiązująca związki z psychopatycznymi mężczyznami robi to częściej niż raz w życiu, co kształtuje w nich przekonanie, że przyciągają one takich właśnie mężczyzn. Paradoksalnie, rzeczywiście tak często jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę
kobieta wchodząca w związki z aspołecznymi mężczyznami, lub taka, która doznała już określonych szkód związanych z raniącymi relacjami, powinna skorzystać z pomocy psychologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×