Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kapitalnieno

MIGRENA OCZNA - mial ktos?

Polecane posty

Gość gość
Nie warto długo czekać, jeśli pojawią się objawy trzeba od razu udac się do neurologa. Mogę polecić dobrego lekarza, który przyjmuje w PsychoMedic.pl tel. 22 299 11 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duż osób to ma... migrena oczna, aura z migreną Przyczyny: genetyczne, neurologiczne, zmiana pogody, czynniki alergiczne (jedzenie, alkohol), głód, zaburzenia hormonalne, zaburzenia ciśnienia, osłabienie wzroku, odwodnienie, wady wzroku, astygmatyzm nasilają objawy Co robić: wypicie dużej ilości wody najlepiej z czymś słodkim, zjedzenie, położenie się na chwile, wyspanie się, wietrzenie pomieszczeń, jak pojawia się ból głowy leki - co na kogo działa, zalecają paracetamol, aspirynę, nieco radziej ibuprom, pastylki z kofeiną, kawa, z ziół zalecana jest waleriana, tabletki ziołowe (Kalms, Persen Forte, Extra Spasmina, Neurexan, Lunapret, Valused) można wspomóc się też melissą w torebkach lub tabletkami Melissive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzy
Jeśli chodzi o migreny i częste bóle głowy to : mam koleżankę, która miała ten problem. Kiedy tylko czuła że się zaczyna to dzwoniła do męża żeby zabrał ją do domu. To był bardzo nieprzyjemny widok. Jednak jakiś czas temu skorzystała z pewnych zabiegów i już nie ma migren. Oczywiście nie mówię że pozbyła się boli głowy i migren raz na zawsze, jak dotąd (minąły już z 3 miesiące) nie miała ani jednej migreny. Jeśli chodzi o bóle głowy to z 2 lub 3 razy miała ale jak sama powiedziała to już nie to co kiedyś. Były nas tyle małe że nawet nie musiała brać tabletki.Niestety z tych zabiegów można tylko skorzystać w Warszawie, więc nie każdy może z nich korzystać. Jeśli któraś z pań jest zainteresowana proszę pisać pod mój e-mail: tuptektraut@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×