Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka0612

zamieszkać z nim???

Polecane posty

Gość anulka0612

znamy sie od trzech miesięcy , które spedzilismy razem u mnie , jest nam naprawde dobrze , on bardzo lubi moją córke , nasi wspólni znajomi ciesza sie że jesteśmy razem bo oboje jesteśmy szczesliwi co widać ,pasujemy do siebie mowia, moja córka 14 lat bardzo go lubi i mu ufa, w ciągu tych trzech miesięcy były sytuacje kiedy bardzo mi pomógł z moimi problemami , sielanka od dwóch tygodni ja mieszkam u rodziców ze względów finansowych musiałam wynając moje mieszkanie , jest mi bardzo żle u rodziców bo robią sie konflikty ja mama moja i moja córka,moja mama jest hitlerem i stosowała zimny chów wobec mnie,jest bardzo wymagająca wobec mojej córki i chce mnie kontrolowac ( ja lat 34) mój facet 30 lat , po nieudanym związku , bez dzieci zaproponował żebyśmy zamieszkały z córką u niego PYTANIE ;zamieszkać z nim ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beznadzieja
Oczywiście, że nie znacie się DOPIERO trzy miesiące. Poczekaj jeszcze kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0612
znajomi mówią żebysmy spróbowali bo znaja nas bardzo dobrze , ja czuje że z jego strony nie spotka mnie nic przykrego, bo spedzilismy tyle czasu razem , pozatym ja nie jestem zbyt wymagająca bo mam lużne podejście do życia tak jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0612
nie mam nic do stracenia ani niczym nie ryzykuje bo to jego mieszkanie i jakby co to zawsze moge wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
jeśli Twoja córka nie ma nic przeciwko temu to pewnie że zamieszkaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0612
córka chce bo babcia ją dobija , ma problem z dojazdem do szkoły i nie ma tutaj swoich znajomych...byłysmy 3 lata same i teraz jest cięzka sprawa z tą wiecznie niezadowolona babcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to - ja - wróciłąm
mieszkamy razem od 7 miesięcy i jest super córka zadowolona a my się kochamy bardzo to był dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaTAMsobieJaa
Ja bym najpierw wybadała sytuacje jak on sobie radzi w mieszkaniu, czy ma posprzątane itp. Bo jeśli syf to pewnie wiesz co cię czeka :) Ja tam bym nie chciała być służącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma posprzątane bardziej niż ja czasami , jest nam naprawde dobrze :) chciałam tylko podzielić się moim szczęściem na forum , bo koleżankom i " przyjaciółkom" nie ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje, że jemu się bardziej Twoja córka podoba jak Ty, baba starsza 4 lata od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mu ufasz,to na co czekasz?Ale niektórzy mają tutaj rację,patrze na jego zachowanie w stosunku do córki.Nic nie sugeruję,ale licho nie śpi,a ona wchodzi w wiek burzy hormonów ,także oczy otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak Ci Podpowiada serce ?
chociaz chyba lepiej robic tak jak dyktuje rozum zamieszkalam z facetem po miesiacu spotykania sie, choc znalismy sie ponad rok bo razem pracowalismy ale to byl chyba najwiekszy blad w moim zyciu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj zamieszkac,jak sie nie uda to mozesz sie wyprowadzic ja bym probowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0612
haha niektóre wasze wypowiedzi są fajne , 4 lata różnicy w naszym wieku to nie jest duzo no chyba że się ma 16 lat i zadaje z 20 latkiem , w dorosłym życiu jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×