Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna8787

Imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość Martyna8787

Niedługo urodzę córkę i chciałabym dać jej na imię Jowita. Mi się bardzo podoba jednak moja siostra, która ma być matką chrzestną stanowczo mi odradza mówiąc, że skrzywdzę tym dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Imię jak dla mnie ładne , podoba mi sie jego troszke pokrewne - Julita :) No , ale wiadomo - co jest mniej popularne to bedzie troche problemowe dla innych. Moze inne imiona mialas takze na uwadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie brzmi
neutralnie. ani piękne, ani brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie podoba mi sie to imię,jest tyle ładnych wybierz inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........*
bardzo fajne, oryginalne imie. Znam jedna Jowite. Nie sluchaj siostry, to nie jej sprawa. Na pewno dziecka nie skrzywdzisz, wrecz przeciwnie, bedzie oryginalna, to nie jest obciachowe imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8787
Brałam pod uwagę Gabriela ale sąsiadka która się niedawno wprowadziła ma córkę o tym imieniu więc nie bardzo, podoba mi się również Apolonia, byłoby po prababci ale mąż nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc MArtyna8787, bardzo ładne imię dla dziewczynki, ja dla swojego maluszka też wybrałam imiona które się nie podobają otoczeniu, co prawda jeszcze nie wiem co będę miała ale dla dziewczynki wybrałam Jadzia,Helenka albo Marta a dla chłopczyka Janek, Józek albo Heniek.mam jeszcze czas do maja z wyborem ale juz zaciesnilam krag do wybrania.teraz tylko czekac. znam wiele osob ktore mimo odradzania i tak zrobily po swojemu i daly jak chcialy i teraz dzieciaki sa wdzieczne, to jest twoje malenstwo i to twoj wybor,jak siostrze sie nie podoba to jest jej problem prawde mowiac.jak bedzie miala swoje to niech je nazywa jak chce, wolnosc wyboru ponoc panuje :) powodzenia i wytrwalosci w postanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo, wita!
imię paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzesnu
A niby czemu imie Jowita jest krzywdzące? To normalne imie, krzywdzące są te wszystkie Nikole i Waneski, Dżesiki i Wiwieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa natomiast....
Mi sie podoba imie Jowita. Bardzo fajne a to jak nazwiesz swoje dziecko to tylko sprawa Twoja i Twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się i Jowita i Julita i Judyta - bardzo podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8787
Też mi się wydaje, że to takie neutralne i niekrzywdzące imię a zarazem oryginalne i rzadko spotykane ale siostra mnie tak męczy żebym jednak córki tak nie nazywała więc chciałabym poznać opinię innych na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........*
spytaj siostre, jakie imie ona by wybrala, strasznie jestem ciekawa, co ci poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzesnu
Pewnie Dżesika sie siostrze podoba, albo dla odmiany czesława :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to twoje dziecko czy twojej siostry? wybierasz ty i ojciec dziecka. siostra to sie moze conajwyzej po nosie podrapac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8787
Ona mi mówi, że Nadia :D Sama ma na imię Diana więc taka odwrotność. Nie jest to brzydkie imię ale jednak nie chciałabym tak nazwać swojej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to twoje dziecko i twoj wybór :) nie pozwoliłabym komukolwiek decydować o imieniu mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzesnu
Niech sobie sama nazwie dziecko Nadia, skoro jej sie takie imie podoba. Ty decydujesz o swoim dziecku, ona niech decyduje o swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........*
to powiedz siostrze, ze jak sama urodzi swoja corke, to tak ja moze nazwac. Ale dopoki jest to twoje dziecko, to ty i twoj maz deycdujecie. Dziwna masz siostre, mnie by to wkurzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8787
Oczywiście, że to wybór mój i mojego męża i siostra tu nic nie zdziała chciałam po prostu poznać opinie innych osób na temat tego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dla dziewczynki sie podoba : Julita, Julka, Emilka, Maja :) A dla chlopca : Antoś , Franek, Wiktor , Olek , Dominik :) Jakos Kamil , Dawid, Patryk i te inne mi sie nie podobaja wcale. A Dzesika , Nadia, Dorian, Nikodem, Nicol to dla mnie dopiero krzywda dla dziecka !!! Ludzie, jestesmy w Polsce , a nie w USA itp. Inna sprawa , jesli ojciec lub matka pochodza z innego kraju , wtedy kwestia dogadania sie - dziecko moze miec imie z kraju jednego z rodzicow. , czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annikaaaa
nie dawaj Jowita . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja128
A moim zdaniem imię Jowita jest bardzo ładne - znam dwie dziewczyny o tym imieniu i myślę że nie czują się pokrzywdzone tym imieniem, wręcz przeciwnie. To ładne imię i nie często spotykane jak ostatnio te wszystkie Julki i Zuzie. A Nadia to dla mnie rosyjskie imię i nie podoba mi się. Powiedz siostrze że ona w przyszłości będzie mogła nazwać tak swoją córkę skoro tak jej się podoba. A o imieniu dla Twojej córki powinnaś zdecydować Ty z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakk:P:):P):)
ladne imie, niepospolite, Julitka tez ladnie,ale do Julity mowi sie Julka, a julek jest az zadosc daj Jowitka, super, osobiscie podoba mi sie tez alicja i Lilianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amitryta
Zupełnie ładne, oryginalne, a już na pewno nie krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowita jak jogurt Jovi. A co myślisz o imieniu Jogobella? Jest taki jogurt, imie na J wiec prawie jak Jowita a jednak oryginalniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×