Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcialbym...

Chciałbym urodzić się w bogatym domu, chciałbym żeby moi

Polecane posty

Gość chcialbym...

rodzicie byli intelektualistami, chciałbym żeby w dzieciństwie otaczali mnie opieką i miłością, dbali o mnie i mój rozwój psychofizyczny, chciałbym żeby troszczyli się o mnie, okazywali mi czułość... nauczyli jak być wartościowym człowiekiem. Chciałbym być przystojny; mieć ładną buzię, zdrowe lśniące włosy, chciałbym być wysoki, mieć wysokiej jakości narządy płciowe, mieć naturalne predyspozycję do bycia dobrze zbudowanym, chciałbym mieć ładny głos... Chciałbym być inteligentnym i bogatym człowiekiem, zawdzięczałbym to głównie wspaniałym rodzicom którzy odpowiednio mną kierowali i wzbudzali we mnie zainteresowanie wartościowymi zajęciami z perspektywami. Chciałbym żeby w młodości broniono mnie przed złym towarzystwem, żeby mnie wspierano i dawano do zrozumienia że jesteś coś wart. Chciałbym mieć bliskie mi osoby, przyjaciół, kobietę która mnie kocha i którą ja kocham, chciałbym mieć szansę na miłość. Chciałbym mieć szansę i możliwości wyboru swojego przeznaczenia. Chciałbym mieć wpływa na moje życie, na to jak postrzegają mnie inni, chciałbym mieć szansę na szczęście, chciałbym żeby wszystko potoczyło się inaczej. Było jednak i jest całkowicie odwrotnie niż bym chciał. Ktoś musi cierpieć żeby ktoś inny mógł się cieszyć. Sprawiedliwość? Haha to słowo nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×