Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość techniczna sprawa

W czym rodziłyście (w co ubrane)?

Polecane posty

Gość techniczna sprawa

Może macie na swoim przykładzie jakies rady, jakie ubranie jest najbardziej praktyczne przy porodzie (zaznaczam, że zimowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiakubusia27
Ja dostałam do porodu jednorazową koszulkę oraz jednorazowe klapki. Z kolei po porodzie przyda się koszula z dużym rozcięciem lub rozpinana z przodu, szlafrok i ciepłe skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
koszulę miałam. Nie bardzo wiem w czym innym można rodzić -rodziłam zimą właśnie i nie potrzebowałam nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamam
w koszuli szpitalnej rozpinanej z przodu :) jak chciałam włożyc swoją jeszcze zanim zaczęłam faktycznie rodzić, pielęgniarki kazały mi natychjmiast ją zdejmować :) że niby w razie coś tak coś tam.... ja rozumiem zdenerwowanie przed porodem, ale koszulą to Ty się nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, że może to głupie pytanie ale nie rozumie dlaczego tak wazna przy porodzie i w szpitalu jest ta koszula rozpinana z przodu??? juz czesto sie z tym spotykam, a nie moge jakos tego z niczym powiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
Z rozpinaniem to chodzi o łatwy kontakt skóra do skóry oraz o ewentualne późniejsze karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zeby przytulic dziecko
skora do skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamam
w razie komplikacji w trakcie porodu! mi tak powiedziały położne, jak kazały wyskakiwac ze swojej. Chodzi o podłączenie aparatury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się nic
porod odbywa sie w koszuli nie wazne w zimie czy w lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techniczna sprawa
Czyli nie ma sensu zabierać swojej koszuli do porodu, bo rodzi się w szpitalnych? A co ze stanikiem, rodziłyście w staniku takim do karmienia? Zwykłym? Bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techniczna sprawa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez stanika, majtek, butów, makijażu, biżuterii :D w zwykłej szpitalnej koszuli rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techniczna sprawa
Pytam o koszulę do porodu, żeby kupić odpowiednią. Ale jeśli i tak nie pozwolą mi jej ubrać to nie ma sensu, ale jeśli pozwolą to wolałabym rodzic w swoim ubraniu a nie w szpitalnym, to chyyba oczywiste. Co do biustonosza - nie wyobrażam sobie rodzić bez stanika, mam duży biust i czułabym sie bardzo niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaammaaama
techniczna - goła jak pan Bóg stworzył :) W czasie porodu wszystko sobie wyobrazisz :) Swoja koszula tylko po porodzie - jak już pozwolą. Będziesz chodzić w takiej krótkiej co Ci ledwo pupę zakryje, a wiązania w szpitalnej są często pourywane, ze nie można się zapiąć. Bez majtek - norma :) Po co masz swoje ubrania przeznaczać na śmieci? Nawet jak Ci pozwolą, to weź jakąś wielką, męską koszulkę :) Myślisz, ze plamy po porodzie się spierają? I weź na luz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od szpitala
w moim dają jednorazowe bawełniane koszule długie do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w starej koszuli którą w razie czego nie żal byłoby rozciąć. stanik tylko będzie ci zawadzal bo w czasie porodu chodzisz pod prysznic żeby złagodzić ból. pozatym od razu ci dziecko przystawiają. mój szpital nie dawał koszul. najlepiej zapytaj u siebie czy można rodzic w swojej koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak to wyglada
w praktyce ale na stronie mojego szpitala jest informacja ze do porodu mam miec swoją króciutka koszule/piżame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunulkai
koszula szpitalna standard ( w pokoju po porodzie czekały na mnie 2 inne koszule szpitalne) chodź wtedy to ja wolałam już swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×