Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ang90

Dziś nasze ostatnie spotkanie.

Polecane posty

Gość Ang90

Jestem w toksycznej relacji. Ileż to on mi pięknych słów nawciskał. Faceta poznałam przez internet. Na fb mam nawet zablokowany widok do jego znajomych. Seks z nim po tych kilku mies już przestał mnie kręcić. Mieszkam w 3mieś,cie. Konkretnie w Gdańsku i on też. Nigdy, przenigdy nie byliśmy tutaj na randce. Zawsze Gdynia,lub ustronne miejsce w Sopocie. Ostatnio 2krotnie zaproponowalam starówkę w Gdańsku, to omal sę nie pokłóciliśmy,pojechaliśmy do Gdyni..powiedział,że zabierze mnie w magiczne miejsce...zabrał mnie do....coffeheaven. Brak słów. Ewidentnie coś ukrywa. Ma 23 lata. Mieszka sam. W poprzednią niedziele miarka się przebrała. Odebrał mnie z dworca. Miałam po świętach u rodziców światło w lodówce,w swoim mieszkaniu,więc poprosiłam go,żebyśmy poszli do sklepu. Obok była galeria bałtycka (dla nieobeznanych, galeria handlowa, duża, najpopularniejsza w gd). Powiedział,ze nie ma mowy. Że nie lubi tego sklepu,że chce iść do lidla bo w careffurze nie znalazł tego,czego chciał. Zapytałam czego. A on,że wody. W lidlu nie wziął potem oczywiście żadnej wody. Dziś zebrałam się na odwagę i zrobię coś co planowałam. Rozstanę się z nim. Nie będę seks zabawką. Jestem studentką,on tez,ale jest duuuużo zamożniejszy. Ma ok 8tys mies(stypedium)jest z zagrancy. A jeszcze wiochy druga część. W niedziele pojechaliśmy do mnie. Mówię po drodze, jeszcze przed lidlem,ze jestem głodna, a on nic, olewka. Zrobilam sobie i jemu kanapki. Po tym jak się nażarł powiedział,że zamierzał mnie gdzieś zabrać na kolację,ale jak jestem już najedzona, to innym razem. Szok. Dziś zamierzam mu powiedzieć tak: "To co robisz obraża moją inteligencję. Jeśli aż tak bardzo boisz się,że spotkasz kogoś podczas randki ze mną, to oznacza,że powinniśmy zostać zwykłymi znajomymi. Lubię cię, i naprawdę dziękuję za wspolnie spędzony czas, ale myślę,że każde z nas szuka czegoś innego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×