Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

Czy mężczyźni o tym fantazjują?

Polecane posty

Nei, zakładam, że te fantazje jednak sa u kobiet dość wygładzone. Przeciez spotykając w ciemnym zaułku obcego faceta o jednoznacznych zamiarach nigdy nie mozna miec pewności, że poprzestanie na samym gwałcie. I w wyobraźni pewnie wygląda on dośc pociagająco a nie jak psychopata o zimnych oczach i szpetnej twarzy. Pewnie żadna nie marzy dokładnie o czyms takim, co przezyła prawdziwa ofiara gwałtu. Sama nie miewam takich fantazji ani nie znam żadnej kobiety, która by sie do takich przyznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co mam czekać? Jak na prawdziwą sucz przystało, podłożysz się w odpowiednim momencie. :D To tylko kwestia czasu. Ważne by się wbić w odpowiednim momencie i czasie. :) :P A już będziesz zapierrdalać na polu ryżowym. :) Foxy, bo karty prawdę mówią ... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny :O czy ja pisałam konkretnie o tobie? Czy tak trudno zrozumieć, ze traktuje "mężczyzn" jako ogół , ale próbuje się dowiedzieć jak często pewne zjawisko występuje? Chyba jednak Nowy miał racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, btw, mam wykształcenie wyższe, zakończone tytułem magistra. Do tego studim podyplomowe i obecnie kończe drugie studium. Za żaden tytuł nie zapłaciłam ciałem ani łapówką w jakiejkolwiek postaci. Biurwa i owszem, ale wyedukowana. Z telewizora wiedzy nie czerpię, bo de facto to tylko urządzenie do przekazywania obrazu, mogłabym ja czerpać z programów telewizyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie takie fantazje są lekko chore, niby rozumiem, ze to tylko fantazja i ma prawo istniec w czyjej glowie i podniecac go tak dlugo, jak dlugo nie zrobi on nikomu krzywdy wprowadzeniem tej fantazjii w zycie, ale jednak co innego fantazjowac o ostrym rąbanku, kajdankach itp a co innego o prawdziwym gwalcie, ktory dla kobiety jest wielka tragedia Ja osobiście bym tak nie potrafiła, choc np fantazje o tym, jak ktos mnie zwiazuje, knebluje, są na porzadku dziennym - ale gdyby taka fantazja doszla do skutku to byloby przeciez za moja zgodą ( i chęcią) a nie jak gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj uważnie, napisałam "poszczekaj" a nie "poczekaj", masz jakies problemy ze wzrokiem? Juz wiem, zaslepia Cie własna obsesja na punkcie przypierdalania się do kogokolwiek, kto jest pod ręką. Przypominasz mi takiego małego kundelka, co to jazgocze jak wściekły na każdego przechodnia, a wystarczy tupnąc nogą i spieprza z podkulonym ogonkiem. Dlatego napisałam "poszczekaj". A teraz, skoro wszystko juz jasne uprzejmie informuję, że nie zaszczycę Cie więcej żadną odpowiedzią na to twoje żałosne ujadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu^^
auc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawcie go skoczek
mu nie dala i chodzi poddenerwowany, piotrus idz sobie strzep kapucyna od razu usmiech zagosci na twym pysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowego nie trzeba rozumieć, trzeba go przyjmować takim, jakim jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabo sie starales nowy
no chyba ze skoczek chciala a ty sie bales ze sie wystraszy twojego mikrusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×