Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierkowy potworek

Relacje z tesciami, a byla..

Polecane posty

Gość cukierkowy potworek

Jakie macie relacje z rodzicami mezczyzny ktory jest po rozwodzie jako obecne zony albo narzeczone? Czy jego rodzice was porownuja, wolaja czasem imieniem bylej? Mowicie do nich per mamo, tato? Jak wyrazaja sie o jego bylej? I czy byla dalej mowi do nich per mamao, tato? Czy wam to przeszkadza albo cokolwiek wam przeszkadza w ich relacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malika...
jestem zona, maz ma z byla dziewczyna dziecko juz nastoletnie. raz tesciowa do mnie powiedziala bylej imieniem, wszystkim bylo glupio, a najbardziej chyba jej, mi bylo przykro. byla mowi do niej po imieniu, nigdy nie mowila mamo. ja mowie mamo, mamy z mezem tez dziecko. jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowy potworek
mnie rodzice Jego bardzo lubia, ciesza sie ze ma wreszcie fajna dziewczyne, jestem narzeczona wiec narazie mowie pani, pan i jeszcze sie nie moge przelamac chociaz moj facet do moich mowi mama, tata.. jego bylej zony nie trawia, nie lubieli jej od samego poczatku, zawsze uwazali ja za wyrachowana i zaklamana s** no i jak sie okazalo mieli racje(ale to dluga historia), raz jego mama powiedziala do mnie jej imieniem..nawet sie nie zczaila, wiec moj ukochany zwrocil jej uwage no i troche sie obie zmieszalysmy, ogolnie sasiedzi i znajomi powtarzaja Jego rodzicom jak jego byla bardzo oczernia cala jego rodzinke dookola, nawet mnie chociaz mnie niezna, a potem dzwoni jakby nigdy nic i mowi mamo i udaje mila,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie
byli Tesciowie b lubia .W koncu x- dziesiat lat mówiłam do nich Mamo ,Tato .Dziwne by było gdybym teraz przeszła na pzn /pani .Staramy sie jednak nie wchodzic w drogę ex mężowi i jego nowej partnerce ,Tak wiec imieniny np. ex Tesciow obchodze z dziecmi w innym terminie ,niz moj ex z partnerka .Nową dziewczyne swojego syna Tesciowie tez polubili .Poprostu ,tak to układamy ,zeby nikt nie czuł dyskomfortu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalicjakaakaaka
Moj facet tez jest po rozwodzie. Moj tesc nienawidzi jego bylej odkad ja poznal wiec teraz jest szczesliwy. Raz moja teściowa powiedziala do mnie cos jej imieniem i jest to rzeczywiscie nieprzyjemne. Wiem ze to nie bylo zlosliwe poprostu sie pomylila. A jesli chodzi o mowienie mamo i tato to raz jego byla zadzwonila do tesciowej i mowila do niej mamusiu a jak moj tesc sie dowiedzial to sie wsciekl i powiedzial ze nie jest juz kobieta jego syna i nie rzyczy sobie zeby tak mowila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalicjakaakaaka
* nie życzy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×