Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość reniatka
Dnia 21.11.2018 o 12:28, Gość gość napisał:

nie wiecie gdzie mozna go najtaniej kupic ten inhalator?

Zobacz na doz.pl. Za mój inhalator płaciłam niecałą stówkę. Mam ten: doz.pl/apteka/p131119-DOZ_PRODUCT_Inhalator_Compact_tlokowy_1_szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaparka

Ale to inhalator nie nebulizator. Zobacz sobie na DOZ nebulizatory, bo też mają faktycznie całkiem spory wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja zawsze myślałam, ze w aptece można kupić tylko leki ewentualnie termometr. No, ale z ciekawości sobie weszłam w doz online i poczytałam o sprzętach, pierwszy raz dzieci mi nie przeszkodziły w przeczytaniu specyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Nam działa w zestawie inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec wszystko bardzo dobrze. Świetny rozgrzewający okład , szybki i cichy inhalator, ogólnie dobre połączenie produktów w domowej kuracji przy przeziębieniu i tak dalej. Polecam rodzinom z małymi i starszymi dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Nam się sprawdza bezproblemowo włoski Familino Pro. Tych inhalatorów jest bardzo dużo różnych ale tutaj na pewno bym pochwaliła te maseczki które są bardzo wygodnie nie uciskają ale chronią przed wylatywaniem mgiełki na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej oceniany inhalator, jak brałem ze dwa miesiące temu novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Duże dawki leków wchodzą, więc na tym mi najbardziej zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×