Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinaowca

TETRALYSAL na trądzik. JAkie efekty? Brał ktoś...

Polecane posty

no tak tyle że ja nie mogę używać takich zwykłych drogeryjnych bo zaraz mnie tak zapychają że puchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jih hig
Ojej to chyba nie pomogę, rzeczywiscie ten puder moglby Cie zapchac. Moze popytaj w aptece o probki wichy dermablend- podobno dobrze kryje, ale jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak podobno tak ale właśnie mam podobny z pharmacerisa do dermablenda i jak posmaruję to jest lepiej, na polikach przeżyję ale czoło przez same skórki wygląda makabrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie strasznie wyglądam taka prawda a lustra to najchętniej bym wszystkie potłukła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jih hig
a moze na bal zafunduj sobie fryzure z grzywka? i czola nie bd widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da rady mam zalecone żeby nie mieć grzywki koniecznie. Włosy muszę nosić popodpinane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jih hig
Rozumiem, ale mówilam tylko o jednej nocy. Cóz, jakos dasz rade, podziwiam Cie bo ja juz jestem taka zakompleksiona ze pewnie nie zdecydowalabym się na ten bal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz staram się po prostu o tym nie myśleć ale są momenty że ryczałabym jak bóbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jih hig
ten opatrunek o ktorym pisalas wczesniej jest bez recepty? wyciaga ropę z guzkow? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie bez recepty a aptece internetowej kupisz go za przeszło 4 zł + 9zł przesyłka, chyba że mieszkasz w większym mieście to myślę że dostaniesz. nakłada się go na noc, to jest taka siatka na którą przyklejasz viskoplast z gazą i jeszcze taśmą na krzyż. Jak ja zdejmę z nocy to jest cały plaster w ropie aż na drugą stronę przebija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za taką cenę starczy ci go na prawie miesiąc jak go potniesz na mniejsze kwadraciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię ci coś na prawdę niezwykłego te opatrunki. musisz tylko dobrze przykleić żeby przywierał plaster do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaO_4871
Używaliście preparatu co się nazywa Tetralysal? No bo wyszukiwałam opinii na temat tego produktu i chciałam Was zapytać. Może możecie coś opowiedzieć mi o tym produkcie? Jest sens go kupować, testowaliście zamienniki? Na tej stronie zanalazłam trochę informacji o Tetralysal: http://www.listalekow.pl/tetralysal/ - myślicie, że to prawdziwe komentarze? Nie w smak mi się i zmarnować bezsensownie pieniądze, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tetralysal to antybiotyk, na receptę. Zapisał Ci go lekarz? Nie napisałaś też jaki masz problem z trądzikiem (jakiego rodzaju zmiany, od jak dawna, jak bardzo nasilony, czy leczyłaś się już wcześniej i czym) - więc trudno Ci coś konkretnej doradzić. Ja jestem po dwóch kilkumiesięcznych kuracjach Tetralysalem (za pierwszym razem brałam 3 miesiące, za drugim 5 miesięcy). W obu przypadkach pomógł zaleczyć bardzo zaognione zmiany zapalne i dał możliwość, aby po jego odstawieniu leczyć skórę już tylko zewnętrznie. I w zasadzie takie jest jego główne zadanie, nie liczyłabym na to, że na trwałe wyleczy trądzik, bo nie jest to lek, który działa na podstawowe przyczyny trądziku (łojotok, zły skład łoju, nieprawidłowa keratynizacja) - niszczy jedynie bakterie, które same w sobie nie są przyczyną trądziku, tylko ostatnim elementem całego łańcucha (te bakterie ma każdy zdrowy człowiek, natomiast w warunkach beztlenowych, jakie uzyskują dzięki głównym przyczynom trądziku nadmiernie się namnażają i powodują powstanie stanów zapalnych). Poczytaj sobie o przyczynach trądziku: www.kfd.pl/tradzik-jako-powiklanie-lojotoku-27622.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nadziei
Błagam pomóżcie! Mam 15 lat, walcze z trądzikiem od jakiegoś roku. Mam całe zawalone policzki, troszke pryszczy na czole i zaskórniki na brodzie, plecy mam czyste i na dekoldzie też żadnego pryszczyka. Byłam kiedyś u dermatolożki, która przepisała mi zwykły żel i Benzacne do stosowania miejscowego, nic ale to nic nie pomogło. Tylko jeszcze bardziej się załamałam. Stosuję mydełko Alepo i krem nawliżający Nivea, rano i wieczorem- to trzyma ciągle w normie- ani nie polepsza, ani nie pogarsza. Od ostatniej wizyty u dermatologa minęło 10mies. Znalazłam nową(prywatnie) dermatolożke, obejrzała moją twarz i odrazu przepisała mi Tetralysal 300mg jedna tabletka na noc przez 32dni, a co drugą noc żel Duac nakładam na całą noc, a rano zmywam. Wczoraj zaczęłam swoją kurację (22.08.) Proszę pomóżcie! Mam dopiero 15 lat, a już zero wiary w to że kiedyś wyleczę się z tego świństwa! Najdziwniejsze jest to że cere(tam gdzie nie mam wyprysków) mam b.ładną, a nawet.. idealną. Może ktoś z Was potrafi powiedzieć coś na ten temat? Jaka może być przyczyna mojego problemu(dodam ze nie mialam zadnych badań, tylko ginekologiczne i okazało się że to nie wina opóźniającego się okresu). Czy warto w moim przypadku męczyć organizm antybiotykiem? Czy po kuracji będzie nawrót? Błagam jeszcze raz- POMÓŻCIE! pozdrawiam wszystkich którzy są już na skraju załamania nerwowego i nie mogą patrzeć w lustro!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm brałam ten tetrasyl przez parę miesięcy, jak brałam było dobrze ale później nawrót i znowu to samo i gorzej tylko było. Pewnie na każdego działa inaczej. Tylko z reguły jest tak, że jak przestajesz brać to znowu pojawia się trądzik. To tylko zaleczanie a nie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nadziei
Zośka12 A zmagałaś się z trądzikiem młodzieńczym czy różowatym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trędowata27
Biorę Tetralysal od miesiąca. Mam 27 lat i z tym s**tem walczę już chyba polowę życia. Dotychczas leczono mnie zewnetrznie kilkom naprawde niezlymi specyfikami..Schodzilo ale nie do konca i od razu wracalo do stanu pooprzedniego. Wpadlam w nerwice i fobie na tle higieny, lazienka zapelnila sie kosmetykami odkazajacymi, zaleczajacymi i bog wie czym jeszcze - dostalam totlanego bzika na punkcie twarzy, nie dotykalam jej przez wiele lat w ogole tylko przy myciu ! Generalanie jestem juz totlanym swirem i nie mam zadnego zycia towarzyskiego, a stan mojej psychiki jest uzalezniony od stanu twarzy. Przestalam wychodzic z domu itd... Leczylam sie niewiele ze wzgledu na to ze caly czas wmawialam sobie ze moze nic mi nie jets i moze przesadzam, ale przez ostatnie dwa lata tradzik zaatakowal mi juz cala twarz lacznie z szyja, wolny mam tylko nos i skore pod oczami..krotko mowiac przy mocnym makijazu i uzywnaiu korketora maskujacego ktory starczał mi tak na 2tygodnie (!!!) (nie mowiac juz o tym ze rabo 2h to maskowalam, brakuje mi juz na to sil) wszyskto i tak bylo widac - wkurzylam sie. Trafilma do polecanej mi dermatolog , przepisala mi Tetralysal ale od razu powiedziala ze jak nie bede zadowolona to da mi retinol. Biore juz miesiac 300mg, twarz sie torche wygladzila i poza tym nic. Zewnewtrznie mam erytromycyne, na noc z tretinoina. I wlasnie mam pytanie - po jakim czasie widzieliście efekty? Biore juz miesiac 300mg i naprawde nie wygladam zbyt dobrze, plamy zbladly ale ciagle wyskakuja nowe pryszcze ! Teraz wygladma juz lepiej ale w 2-3 tygodniu cale kaszydlo-straszydlo zaczelo by tak widoczne ze myslama ze umre. Dodam ze nie mialma tzw "wysypu" w ogole, po prostu twarz jkaby nie reaguje na ten specyfikalbo reaguje bardzo slabo i trudno mi powiedziec czy to nie ta erytromycyna bo stare pryszcze sie pozasuszaly, plamy znikaja a co z tego jak wychodza nowe...wlasciwie to jets tak jka bylo - stare znikaja nowe wychodza i tak w kolko. Do tego naczytalam sie o skutkach ubocznych tyle ze umieram z nerwowo o stan swoich zebow i oczu. Na razie nie mam zadnych skutkow ubocznych, biore oslonowa Bactilac i Sylimarol. Nawet wlosy mi nie wypadaja, nic. Kiedy widzieliscie juz spektakularny efekt ? Mam wrazenie ze predzej wysiadzie mi zoladek i zolkna zeby, anizeli ta twarz bedzie wygladala nornlanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eshie
Lekarz zapisał mi właśnie ten lek, jestem w drugim miesiącu terapii, na początku było sporo lepiej, a na kontroli lekarz mi powiedział, że poprawa jest niezadowalająca, i dał mi o połowę mniejszą dawkę, i jak na następnej kontroli nie będzie dużo lepiej to zmienia mi leki na izotretynoinę, po zmniejszeniu dawki zów sporo pryszczy wyskoczyło więc to chyba za słaby lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motocrossowa
Trędowata27: ja brałam tetralysal przez 3 miesiące po 1 tabletce dziennie,i do tego miałam przepisane oczywiście priobiotyki (osłonowe) i żel EPIDUO, jest on na receptę, i antybiotyk pomógł..miałam bardziej problem z tymi guzkami na czole, wszystko poznikało czasem tylko jak mam miesiączke to mi wyskoczą jakieś tam małe krostki i to tyle,epiduo mam jeszcze ten żel jest bardzo pomocny,moja dermatolog przedłużyła mi receptę, jak się maść skończy to wykupię znowu w razie "wu". Brałam antybiotyk od kwietnia do czerwca, w lato jak już skończyłam brać to dodatkowo skóra mi się opaliła, buźka była idealna, w końcu mogłam nosić kitkę i się nie krępować, też już miałam dosyć, u wszystkich tylko widziałam idealną twarz, wszyscy byli piękni i gładcy tylko ja jak ten chodzący dramat się czułam czasem,nie miałam tragicznego trądziku, jak już mówiłam tylko najbardziej na czole te guzki,albo delikatne krostki co wystarczyło aby mi popsuło samoocenę,najchętniej chodziła bym wtedy z workiem na twarzy! poproś dermatolog lub zapytaj o maść epiduo,oczywiście leczenie wymaga czasu czasu i jeszcze raz czasu. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labellaadia
Mam trądzik dorosłych ( wielkie i głębokie ropnie w obszarze broda, żuchwa, szyja i plecy). Tetralysal brałam przez pierwszy miesiąc 2x dziennie po jednej tabletce....ofekt po miesiącu był wow...głębokie i bolace ropnie zniknęły, wyskakiwaly mi tylko mniejsze , nie tak głębokie pryszcze. Po miesiącu dermatolog zmniejszyła dawkę o połowę i tak biorę do tej pory. Dodatkowo do tabletek dzialalam zewnętrznie Zinerytem. Ich duet działał cuda.Kuracje zaczelam w połowie stycznia, jestem w jej trakcie x tym że w tej chwili od tygodnia mam przerwę w lekach. Dziś wyskoczylo mi coś głębokiego przy uchu...mam tylko nadzieję że nie wróci, a jeżeli tak się stanie to uderze w niego tabletkami:-) sama polecam, zero efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,mam do sprzedania Tetralysal 300, 2 opakowania,cena do negocjacji,proszę o kontakt pod celinucha9208@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma na sprzedaz? chetnie odkupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska993
Od dawna borykałam się z trądzikiem aż koleżanka poleciła mi swój suplement Nonacne http://natradzik.milejdi.pl zamówiłam właśnie z tej strony bo mają fajne zestawy i cenę nie z kosmosu! Byłam trochę sceptycznie nastawiona, bo kurcze już 3 lata się męczyłam z różnymi produktami i tylko kasę wyrzucałam w błoto i myślałam,że będzie też tak w tym przypadku jednak myliłam się, ten produkt naprawdę działa. Już 2 miesiąc jak go stosuję a efekty są rewelacyjne pryszcze znikają a i po zaskórnikach nie ma śladu a co najważniejsze nowe krosty nie wychodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam te teabletki i mi bardzo pomogły. Zawsze miałam mnóstwo pryszczy, a teraz jest ich już nie mam. Pojawiają się tylko na czole i to przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia__
Jak szybko widzieliście efekty Tetralysalu? U mnie przez miesiąc masakra, a po półtora miesiąca coś jakby zaczyna się dziać, ale leczą się tylko ramiona, a na plecach i dekolcie jest gorzej niż było wcześniej. Jak było u was? Wiele osób pisze, że szybko zobaczyło efekty, a ja półtora miesiąca i nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zaczely znikac krosty po 3 tyg brania tetralysalu, wiec szybko. ale gdy tylko odstawialam to mies mialam spokoj i znowu wszystko wracalo, wiec bralam tetralysal jakies 3 lata az wkoncu znowu postanowilam zrobic przerwe i... juz nic mi nie wychodzilo :) . Juz go nie biore jakies 8 mies i mam spokoj, mam nadzieje na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia__
A słuchajcie, mieliście jakieś skutku uboczne brania tych tabletek? Mi to się ostatnio jakoś tak kręci w głowie, jestem jakaś taka podenerowana (jakby jakaś nerwica) i się zastanawiam czy to od stresu, czy od Tetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem o nim różne opinie (jak to zwykle: działa super, nie działa wcale). Pewne jest to, że to mocny antybiotyk, więc swoje w organizmie może zrobić. O Skutkach ubocznych też można się sporo dowiedzieć (chociażby wpływie na cykl m.). A jako ciekawostkę: http://jakpozbycsiepryszczy.pl/porady/pietruszka-wyprobuj-na-tradzik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 222
Byłam wczoraj u dermatologa i przepisala mi Tetralysal (2 kapsulki naczczo z rana) a wieczorem na noc differin do smarowania, do tego dostałam probiotyk Coloflor max, zeby nie miec grzybicy.... Kurcze i tak sie zastanawiam czy to wszystko mi pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×