Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia pytajaca...

czy warto posyłać dzieci do przedszkola..

Polecane posty

Gość gość
A gdzie jest Tequesta? Dużo o niej czytam na różnych forach, mamy polecają. Sama się zastanawiam nam tym przedszkolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posłałam synka jak miał 3.5 roku na 5 godz od 8,00 do 13,00 Tez mialam obawy. A dodam ze moj syn posikiwał spodnie i miał problem wlasnie z komunikowaniem ze chce siku. Po 2 tyg w przedszkolu pieknie się sam nauczyl wołać że siku. Jestem z niego bardzo dumna a tak się bałam. Jest dzień że mówi ze nie jadl 2 dania bo bylo cos czego nie lubi ale przewaznie je i nie schudnał. Ma 115cm i wazy 21kg. Ja zawsze staram się coś robić w domu. Gotuje zupe czy 2 danie w razie wypadku gdyby nie dojadł. Rano przed wyjsciem daje mu cos zjesć. Owszem chorował mi przez zimę. Ale za to w przedszkolu mial kolegów , byly przedstawienia, byly Mikołajki, uczyli się piosenek, także dużo plusów.... a dla mamy tez dobrze bo odpocznie sobie. A zrobił się taki wygadany i byle co mi opowie. Także intelektualnie tez mega fajna sprawa. Na pewno bym nie dała 2.5 latka bo moze jeszcze małe dziecko... Choć sa takie dzieci male i sa samodzielne. U nas w przedszkolu małym (48 dzieci starszaki i maluchy) dwie grupy Panie pilnują zeby dzieci jadły... A jak inne dzieci jedzą to dziecko tez moze się zachęcić. Trzeba wyczuć i spróbować. Zawsze można zapisać a potem zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką przedostatniego wpisu. Jeśli dziecku nie spodoba się w przedszkolu to zawsze można je wypisać i spróbować w innym albo za rok, może dziecko będzie bardziej gotowe. U nas w Akademii Rozwoju Malucha nie było problemu, ale jak drugie dziecko pójdzie do przedszkola to nie będę go tam na siłę trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze warto. Przedszkole uczy dziecko samodzielnosci. A przebywanie z rowiesnikami to ogromny plus! W https://www.promyk.szczecin.pl/ maja swietny wplyw na maluchy, moje dzieci sa zachwycone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto, kiedyś to nie było tak powszechne jak teraz, ale moim zdaniem w miarę upływu lat podejście i nastawienie przedszkolanek się zmieniło widzę to po przedszkolu bajka w lesznie, gdzie chodzi moje dziecko jestem spokojna, mogę pracować i być pewna, że mojemu dziecku nic nie grozi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto posyłać dziecko do przedszkola osobiście wybrałam przedszkole ene due rabe w stalowej woli kierowałam się pozytywnymi opiniami i to one przekonały mnie do wyboru nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo się zastanawialiśmy i w końcu stanęło na przedszkolu niepublicznym i to był dobry wybór bo przedszkole jest super. Wybraliśmy Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowie. Przedszkole podoba nam sie ze wzgledu na masę rzeczy ale największy plus to to, że jest tam indywidualne podejście do dziecka, ceni się jego wszechstronny rozwój i samodzielność. Jesli potrzeba to są tam zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, nasz synek z tego korzysta. Kolejny ważny punkt to to, że program przedszkola został nagrodzony I nagrodą MEN. Atmosfera jest fajna, opieka dobra, pod każdym względem to przedszkole jest takie jakie być powinno dobre przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my zapisaliśmy syna do http://www.elfik.pl/ - ma świetna grupę i bardzo miłą panią. Lubi chodzić, czasami trudno nam go odebrać, bo mówi, że chcialby się jeszcze pobawic. Niesamowite to jest, bo wczesniej gdy chodził do publicznego codzinnie rano byl placz, ze nie chce tam isc. Ciesze się ze teraz inaczej go traktuja i z przyjemnoscia chodzi do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×