Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klepaczka5

Święta poza domem

Polecane posty

Gość gość
Ja w tym roku zabrałam moją rodzinę i teściów na święta do http://ranchocolorado.pl/. I to był fantastyczny pomysł. Wszyscy wypoczęliśmy i mogliśmy się delektować świętami. Nie było stresów związanych z przygotowaniem świąt i bieganiem po sklepach i kuchni. W pensjonacie wspaniała świąteczna atmosfera. Pyszne jedzenie i super obsługa. W przeszłym roku również się tam wybieramy tyle tylko że połączymy to z sylwestrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie namiary - https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc.php Genialna miejscówka, pod każdym względem - a przede wszystkim wielkanoc w góralskich klimatach, z mega kuchnią, ogniskiem, całym mnóstwem atrakcji dla dzieci. Celujcie w coś takiego, jak my. Również mamy dosyć tych wszystkich przygotowań - to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta poza domem, to super sprawa! :) Można spokojnie odpocząć od codziennego zgiełku, spędzić je w spokoju, nie na krzątaninie w kuchni. Boże Narodzenie spędziliśmy z rodziną w hotelu Zalesie Mazury w Zalesiu, to były nasze najlepsze święta. Zachęceni rodzinną, sympatyczną atmosferą jaka panowała w odwiedzanym przez nas hotelu, a także pysznym smakiem przygotowanych dań, wybieramy się ponownie na Wielkanoc, mamy nadzieję, że będzie równie fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku jadę z dziećmi i mężem za granicę, będziemy mieć święta w formie wakacji. Żeby spakować naszą piątkę na pewno będę potrzebować bagażnika z Wypożyczalni Boxów, tak jak w ubiegłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliś
Dla nas wyjazd na święta też będzie czymś nowym, ale jak najbardziej pożądanym. Lubimy tradycyjną Gwiazdkę, ale postanowiliśmy w tym roku coś zmienić, zobaczyć, jak to jest inaczej przeżyć te ważne święta. Planujemy pojechać na rodzinne święta nad morzem http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/rodzinne-boze-narodzenie-2018-21-12-26-12-2018, bo wiele dobrego o nich słyszeliśmy, ale i podoba nam się położenie hotelu nad samym morzem, jak i pakiet świąteczny w całej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tak w tym roku zrobimy. Już wykupiliśmy noclegi w Gdańsku w hotelu Amber. Skusiła nas strefa spa i ciekawy pakiet świąteczny https://amber-hotel.pl/project/pakiet-swiateczny/ Nielimitowany wstęp do Strefy Spa & Wellness to świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tak zamarzyły nam się święta w górach, jeszcze w ten sposób ich nie spędzaliśmy. Dlatego bez zbędnego zastanawiania się wybraliśmy sobie najciekawsze dla nas miejsce i hotel i już mamy rezerwację w Srebrnej Górze https://v6.upperbooking.com//pl/booking/details/wrap/hotelsrebrnagora/136582/boze-narodzenie-2018-3-dni?Source=v6&source=v6&preview=true Fajny hotel z ciekawym pakietem świątecznym, nawet ta sauna fińska nas skusiła :) Tak samo jak animacje dla dzieci, wizyta Św. Mikołaja czy regionalna kuchnia dolnego Śląska. Bardzo się cieszymy na takie inne spędzenie świąt niż w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziejesien80
Wyjeżdżamy w tym roku, tuż po kolacji wigilijnej, pierwsze święto witamy już w górach. Apartament z sun&snow wynajęłam już jesienią. W zeszłym roku zrobiliśmy tak samo. Była wigilia u dziadków i potem białe święta w górach, więc i wilk syty i owca cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.30 Czy to taki standardowy bagażnik na auto osobowe? Potrzebuję takiego na wyjazd na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też jedziemy na święta, chcemy je spędzić inaczej niż zazwyczaj. Dość męczących przygotowań i siedzenia w domu przez tv, chcemy odpoczynku i spacerów. Spodobał nam się pakiet świąteczny w http://www.hotel-libero.pl/oferty/boze-narodzenie-2018 Będzie koncert kolęd, sala zabaw dla dzieci, sauna fińska, piękna okolica. Zapowiada się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta poza domem nie muszą być drogie. Można zaoszczędzić na noclegu. Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Rozbicki we Włocławku. Cudowne i miłe chwile w czystym eleganckim otoczeniu. Byłam polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritaa

Ja już kilka razy spędzałam święta poza domem i powiem szczerze, że to fajna opcja. Przede wszystkim mamy z głowy cały ten pęd i przygotowania do świąt. Moim ulubionym regionem na odpoczynek są mazury. Jeździmy tam z mężem jak tylko nadarzy się  ku temu okazja. Mamy nawet swój ulubiony hotel – Zalesie Mazury. Byliśmy u nich w tamtym roku na boże narodzenie i było super. Kolacja z 13 dań, basen i ten klimat…w tym roku znów jedziemy, już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowo1

Jeżeli decydujecie się na święta poza domem to mogę polecić miejscowość Wejherowo. Miasto znajduje się na Kaszubach i nie jest zbyt duże, co dodaje mu uroku zimą, podczas świąt. Można tam odpocząć od codziennych problemów i zrelaksować się w gronie najbliższych. Więcej informacji na temat tego co dzieje się w mieście znajdziecie na www.wejherowo.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.10.2018 o 12:09, Gość gość napisał:

W tym roku jadę z dziećmi i mężem za granicę, będziemy mieć święta w formie wakacji. Żeby spakować naszą piątkę na pewno będę potrzebować bagażnika z Wypożyczalni Boxów, tak jak w ubiegłym roku.

I gdzie można taki box wypożyczyć w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobelia

My wymyśliliśmy w tym roku wyjazd, bo stwierdziliśmy, ze chcemy spędzić święta inaczej niż tradycyjnie.  Konkretnie jedziemy do Szklarskiej Poręby bo dawno nas tam nie było a święta w górach to było od dawna moje marzenie. Mamy już rezerwację w Domu pod Koziołkami, spodobało mi się, że hotel ma strefę spa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 1.02.2019 o 13:05, Gość gość napisał:

I gdzie można taki box wypożyczyć w Warszawie?

Wypożyczalnia znajduje się przy ul. Paganiniego 12, ale dojeżdżają z montażem do klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSPA

Wszystkich pragnących prawdziwego wypoczynku zapraszamy do skorzystania z naszego wyjątkowego pakietu "Święta Bożego Narodzenia". Na naszych Gości czeka masa atrakcji, ale przede wszystkim - relaks, wypoczynek wśród pięknych krajobrazów Beskidu Sądeckiego. Świąteczna atmosfera, regionalne specjały oraz wyjątkowa kolacja wigilijna czekają na naszych Gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z mężem w zeszłym roku pojechaliśmy do Lublina na święta, trochę niestandardowy wybór, ale ja musiałam jechać ze względu na pracę, a mąż dołączył (kochany 🙂). No i wylądowaliśmy w hotelu na wigilię, początkowo było mi smutno, ale hotel Locomotiva http://www.locomotiva.pl/ się nieźle postarał. Okazało się, że mają ofertę świąteczną i mieliśmy prawdziwą wigilijną kolację, było rodzinnie, ciepło, naprawdę fajnie. A po wszystkim nie miałam góry talerzy do sprzątania :P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elrond

My całą rodziną jedziemy na narty i snowboard do włoskiego Val di Sole. Od dawna marzyły nam się take święta poza domem, aktywne i bez całego tego sprzątania i gotowania, za to z duża ilością śniegu 🙂 Tu macie konkrety: www.ehschool.pl/pl/oferta/wyjazdy-i-obozy/winter-camp-val-di-sole-i-wczasy-2020-tydzien-2 Wyjazd już 18, także to już zaraz, jesteśmy bardzo podekscytowani 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×