Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość merafera

kardiolog,warszawa, luxmed

Polecane posty

Gość merafera

kto moze polecic dobrego kardiologa w luxmed lub lim w warszawie? albo jakiego naprawde dobrego w innych przychodniach... bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazzer35
Proszę bardzo, w Warszawie, w Szpitalu św. Elżbiety w Mokotowskim Centrum Medycznym przyjmuje świetny kardiolog, Joanna Biegajło - http://szpitalse.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
centrum kardio w jozefowie probowalas? spoko sa i pomogli bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o kardiologa to polecam dr Zarębińskiego, w przychodni PROSEN na Woli. Wysoki poziom kompetencji i wiedzy oraz doskonały kontakt z pacjentem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos_ka
dr Wojciechowska, ale prywatnie na Płockiej. Młoda, inteligentna pani doktor. Zresztą i mam i tata do niej chodzą :) Jednym słowem leczy całą naszą rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinak
Warto zajrzeć do CardioTeam, przyjmuje tam kilku specjalistów przez cztery dni w tygodniu, więc nie powinno się zbyt długo czekać. Można u nich przeprowadzić wiele badań, naprawdę kompleksowa opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam udać się do Crdioteam. Chodzę tam na regularne, bo jestem po zabiegu ablacji. Jest tam kilku kardiologów, więc można sobie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dobrzy kardiolodzy w Warszawie są w lecznicy specjalistycznej Cardioteam, ja uczęszczam do Pani dr Ewy Makowskiej na regularne wizyty razem z moją mamą, gdyż obie mamy problemy z sercem. Polecam serdecznie bardzo profesjonalna opieka lekarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiabasia2
W luxmedzie nie znam, ale jak potrzebujesz naprawdę sprawdzonego i dobrego specjalisty to polecam dr Zarębińskiego w przychodni Prosen. Leczą się u niego moi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek65
Bardzo dobry kardiolog przyjmuje w Cardioteam na ulicy Cichej. Warto sprawdzić, ja osobiście polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarębiński bezkonkurencyjny. Wysokiej klasy specjalista, zresztą jak przystało na ordynatora! Miałam duże szczęście, że trafiłam do niego na oddział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Zarębiński na Płockiej, najlepszy moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Radzyminie (okolice Warszawy) polecam dr Puławską, pracuje w CM Panorama. Naprawdę dobry kardiolog, leczę u niej arytmię. Na wszystkie możliwe badania mnie skierowała, skrupulatnie kontroluje wyniki, wszystko notuje, porównuje. Widać, że jej zależy na zdrowiu pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam panią dr Wojciechowską z Prosenu, patrzy kompleksowo, jest mądra, konkretna i przy tym uprzejma. Zawsze ma tyle czasu ile trzeba. POlecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://www.med-expert.pl/uslugi a szczególnie dr Jadwigę Gębalską. Bardzo dobry lekarz, zna się na swoim fachu. Wysłucha, przebada, barsdzo się angażuje przy każdym pacjencie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie wykonam wszystkie badania od reki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84234
Jak szukacie prywatnej wizyty u kardiologa to poleca udać się do przychodni Wilmed. Mają cały potrzebny sprzęt na miejscu, także też fajnie. Ogólnie możecie wejść sobie na ich stronkę, zobaczycie jakie mają dokladnie usługi, jaki cennik itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata chodzi do cinis med. Przyjmuje tam dr Jerzy Małysz i bardzo kompleksowo i holistycznie podchodzi do pacjenta, z tego co słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam punkt MediPark w Warszawie, kardiolodzy dla dzieci jak i dorosłych. Duży profesjonalizm, empatia i uprzejmość ze strony lekarzy. Wszystko wyjaśnią w sposób zrozumiały i odpowiedział na istotne pytania. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×