Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariiika

Co macie dziś na obiad?

Polecane posty

Co robicie ciekawego dzisiaj na obiad? Pomysł mam ale nie wiem czy mi sie chce i czy nie mam ochoty na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a umowisz sie ze mna?
dwie połówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniowodny
chodzę do stołówki, miałem : - krupnik - kopytka z kostkami kiełbaski - kapusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O krupnik chciałam dzisiaj robic, taki z zoladkami i sercami, ale kupilam tylko 1kg serc dla kotow i zal mi im zabierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle czy nie zrobic piersi z kury zapiekanej w miodzie z ziemniakami i serem tartym i czerwona papryka, mało w tym roboty a wszytsko w domu mam prócz miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no specjalnie dla kotów kupilam, uwielbiaja gotowane serca... i jak wyszłam ze sklepu mysle zrobie krupnik, ale nie chciało mi sie wracac po wiecej serc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w domu szynke, ser, ziemniaki, cebule, co z tego zrobic? Moge dokupic mieso i inne rzeczy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to zrobic?
ja robie lazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........*
pizze wlasnej roboty z szynka, pomidorami, grzybami, kukurydza, cebula. Pozostalosci po wczorajszym obiedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pizze domowa to kocham, ale ostatnio chyba 2 razy w tygodniu byla i sie przejadla;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk gujfslsd
Gołąbki, uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob chili con
carne z ryzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka5555
ryz curry z kurczakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Był taki dzień
Mam strsznego smaka na kopytka z sosem albo gołąbki. Ale Mąż dzisiaj ugotował zupę krem brokułową z chrustem z boczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takkk
na rosolku weekedowym zrobilam krupnik, mniam na drugie kotleciki wołowe z cebulka i musztarda, podsmażane ziemniaczki, i surowka z bialej kapusty, mrchwi i jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrr
będę robić dorsza pieczonego jednak nie wiem co do tego... Ryż, ziemniaki, kasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta ghórniak
pęczak + warzywa z patelni (brokuł, fasolka, marchewka, groszek, kukur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka szkoda ze moja babacia sie do mnie nie odzywa:D:D Robiła najlepsze zupy na świecie o ja, grzybowa, kapusniak, warzywna, owocowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ryby to mi tylko ziemniaki pasuja nie wiem czemu. Pęczak to smaczne jest? Bo to psom gotuje czasem z miechem a nigdy nie próbowałam, a kasze wszelkie to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu sie nie odzywa? obrazila sie? do mnie sie odzywają nawet dwie :D ta druga robi pyszne leczo,bigos...ale niestety mam do niej daleko, poza tym za cene zjedzenia czegos dobrego muszę wysłuchiwać historii po raz enty... po czwartm razie trace cierpliwosc :D a druga babcia tylko kapusniak umie zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrr
mi pęczak smakuje chociaż sama go chyba nigdy nie przyrządzałam, jadłam u babci zupę z pęczakiem i to była moja ulubiona. Kutia również robiona jest z pęczakiem ale ona mi średnio smakuje chociaż kiedyś uwielbiałam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko jedno danie
Pieczona kaczka, smażone kartofelki, ćwikła z buraczków i zimne piwo. Mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu kuti nie jadłam, az dziwne ze peczaka tez nie. Jak psiurom gotuje mieso z warzywami to sobie tej zupy na talerz nalewam i doprawiam i jem hahaha ale zawsze zanim dodam peczak. Babcia sie wyrzekła mnie i mojej mamy hahahahahah jakis czas temu serio:D Druga tez dobrze gotowała ale nawet nie pamietam smaku juz, drugiej ja sie wyrzekłam:D Fajna rodzina;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×