Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alanya2012

24 letnia ... BMI

Polecane posty

Gość Alanya2012

Witam was. Sporo czytałam ale nigdy nie pisałam . Mam 24 lata i 2 dzieci ... w pierwszej ciąży przytyłam ... uwaga ... 40kg ! Po porodzie udało mi się 15 kg zrzucić ale po 7 miesiącach znów zaszłam w ciążę i 10kg przytyłam ...! Wtedy pani doktor przepisała mi meridie 15 ... COŚ WSPANIAŁEGO !!! Traciłam w oczach , rewelacyjnie się czułam ... brałam 2 miesiące i zrzuciłam prawie 24kg. Po czym lek wycofali a ja znowu tyłam ... na dzień dzisiejszy przy wzroście 155cm ważę 73kg ... ! Przed pierwszą ciążą ważyłam 40kg ... ! Nie mogę paczeć na siebie ... szukam tu kogoś kto mi pomoże przejść przez to ! Myślę o zakupie Slimex 15 podobno jest taki sam jak meridia ... poradźcie mi proszę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 27 lat i 3 dzieci
ważylam prawie 100 kg w ciagu roku schudłam do 60. Do końca roku chcę zgubić jeszcze 5 kg. Biorę tylko linee detox od 2 tyg wcześniej nic nie brałam. Moze dieta? Ćwiczenia? A nie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanya2012
Witam. Żadne dostępne leki w naszych aptekach na mnie nie działają , próbowałam wszystkiego , waga ani drgnie :( Z ćwiczeniami jest różnie ... 2 razy w tygoniu czasami 3 . Codziennie siedzę na platformie wibracyjnej ... pomogło w pierwszym miesiącu a później pełne obżarstwo :( Na diety się nie nadaje bo nie przepadam za warzywami ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×