Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piedestał

seks ankieta

Polecane posty

Odpowiedzi mogą być krótkie albo trochę dłuższe 1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? 4. Jak często uprawiasz seks? 5. Czy lubisz seks oralny? 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusiaaa22
1. W wieku 18lat 2. Miałam 3 3. Na pieska i na jeżdżca 4. Bardzo często, prawie codziennie 5. Tak uwielbiam go :) 6. Tak 7. Tak 8. Klatka schodowa 9. Różnie to bywa 10. Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est1987
Odpowiedzi mogą być krótkie albo trochę dłuższe 1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? 19 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych 1 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? nie ma ulubionej 4. Jak często uprawiasz seks? 3 razy w tyg 5. Czy lubisz seks oralny? tak 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? nie 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? nie 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? autobus 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner - na zmiane 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamysleze
1. 19 2. 3 3. zależy od nastroju 4. 2-3 razy w tygodniu 5. tak 6. nie 7. nie 8. żadnych 9. partner 10. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? - 17 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych? - 2 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? - od tyłu 4. Jak często uprawiasz seks? - jak się uda to codziennie 5. Czy lubisz seks oralny? - uwielbiam 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? - tak 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? - nie 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? - to przede mną 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner - różnie 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhdj
1. 16 2. 6 3. na pieska :) 4. jak najczesciej sie da prawie codzien 5. nie 6. nie 7. tak 8. na plazy 9. zalezy 19. tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-89
Odpowiedzi mogą być krótkie albo trochę dłuższe 1. 16 lat (z przyszłym mężem) 2. Jeżeli seks traktujemy w szerszych kategoriach to troje 3. ja na brzuchu on na górze albo on na plecach ja na górze :) 4. średnio 5 razy w tygodniu 5. uwielbiam 6. tak 7. nie wiem czy dobrze rozumiem ale nie 8. auto, szlak turystyczny, kino 9. partner 10. tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? - 21 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych? - 3 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? - od tyłu 4. Jak często uprawiasz seks? - codziennie a w weekendy 2 razy dziennie :-) 5. Czy lubisz seks oralny? - uwielbiam 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? - nie, brr... 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? - 1 raz 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? - w lesie 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner - różnie 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 17lat 2. 2 partnerów 3. Na jeźdźca 4. 2-3 razy w tyg niestety 5. Tak 6. Tak 7. Nie 8. Na parkingu w samochodzie 9. Ja 10.Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-89
zależy czy samochód w garażu zamknietym czy na parkingu :p a w lesie czy grzybiarze chodzą ;) żartuje oczywiście, myśle że to są miejsca publiczne - bo jednak dostępne dla szerszej "widowni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamysleze
no to jeśli takie miejsca nazywacie "publicznymi" to mam za sobą las i jeziorko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiszę samochod na parkingu, jezioro, jacht na jeziorze, łąka, zamarznięte jezioro czyli seks na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-89
a co konkretnie? wiazanie, klapsy, wibrator, kulki, buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks na lodzie...to musiało byc ciekawe przeżycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-89
częściej on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Jeszcze w XX, taki stary jestem 2. Nie pamiętam, kajet z zaliczonymi laskami się skończył 3. Germański, kurwa oprawca 4. JSam ze sobą czy z kobietą ? 5. Pod warunkiem, że połyka 6. W moją stronę nie :classic_cool: 7. Nie pamiętam, pijany byłem 8. W domu publicznym 9. Ona nie ma nic do gadania, musi połykać tylko 10. kopnąłem kolegę w jaja w podstawówce, liczy się jako bdsm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatomamtak
1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? 20 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych 3 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? od tyłu 4. Jak często uprawiasz seks? 3 razy w tygodniu 5. Czy lubisz seks oralny? tak 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? nie, bleh 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? nie 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? las, auto, jezioro 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner on 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrewff
1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? 28 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych 1 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? nie ważne, pion czy poziom, byle on za mną bo lubię swobodnie oddychać :D 4. Jak często uprawiasz seks? ok.4-5xtydzień 5. Czy lubisz seks oralny? średnio 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? tak 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? nie 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? w żadnych 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner partner 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×