Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piedestał

seks ankieta

Polecane posty

1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? - 21 lat 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych - 1 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? - na jeźdźca 4. Jak często uprawiasz seks? - co drugi, trzeci dzień, ale po 2, 3 razy 5. Czy lubisz seks oralny? - lubię 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? - nie 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? - nie 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? - w lesie, w samochodzie, na polanie w wysokiej trawie , w kuchni ;) 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner - oboje 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi oddech masz sexy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet sama ta świadomość, że może Cię zobaczyć/usłyszeć brat, siostra, ojciec, matka jest okropna. Mi w takich sytuacjach w ogóle odchodzi ochota na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no ja na szczęście nie mieszkam już z rodzicami, ale faktycznie w domu rodzinnym też bym nie mogła tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję parom, które mieszkają z rodzicami i do tego w małym mieszkaniu. Sam tak kiedyś mieszkałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt jest czego współczuć, ale nie każdemu udaje się wyrwać tak od razu. Żyjemy w takich realiach, że mało kogo stać na własne mieszkanie lub choćby wynajęcie. Smutne, ale prawdziwe - dlatego pozostaje plener i duża wyobraźnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Lepiej nie mówić 2. 9 3.Na siedząco; ona siedzi tyłem do mnie 4. Za rzadko, 2x w tygodniu 5. Tak, 6. Tylko raz 7. tak 8. Las, plaża, dach wieżowca, pociąg, publiczne toaleta, hmm pustynia nie do końca jest publiczna, ale niech będzie, kort tenisowy, stadnina koni, dużo tego... 9. Niestety obecnie zdecydowanie częściej ja 10. Baaardzo delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia123456
1. 17 2. 4 3. od tyłu 4. 2, 3 razy w mc. 5. nie 6. tak 7. tak 8. różnych :P 9. różnie 10. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłanarzeczonka
1. 20 2. 2 normalny seks 3 oralny 3. ja na brzuchu facet cały na mnie 4. w weekendy -- zwiazek na odleglosc 5. tak 6. tak 7. nie 8. krzaki 9. partner 10. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam 33 letnia
1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? 22 lata 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych? 17 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? jestem leniwa, lubie jak on dominuje 4. Jak często uprawiasz seks? 2-3 razy w tygodniu 5. Czy lubisz seks oralny? moze byc 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? tak 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? nie wiem co to jest 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? w toalecie w barze, w toalecie w samolocie, na trawniku w parku 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner - moj partner 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? niestety nie wiem co to jest, wiec chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolunia 25
1. 16 2. 3 3. na górze 4. co dwa dni ;} 5. nie lubie 6. nie 7. nie 8. jezioro, las, kanion 9. partner 10. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaina
Odpowiedzi mogą być krótkie albo trochę dłuższe 1. 23 (z racji na to, ze mialam pochwice) 2. 4- z trzema robilam wszystko oprocz wlasciwego stosunku (czyli seks oralny itp), a z czwartym uprawialam tez seks 3. Jezdziec 4. Kiedy tylko moge 5. Tak 6. Nie 7. Tak 8. Łąka 9. Różnie 10. Uwielbiam mocne klapsy i gryzienie, nie wiem, czy można to zaliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 17 2. 7 3. na jezdzca, na pieska, 69 4. prawie codziennie 5. uwielbiam 6. nie 7. jeden, jedyny raz i nigdy wiecej 8. przebieralnia pewnego sklepu, samochod, dach budynku, winda, praca, uczelnia, pociag 9. roznie bywa 10. tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xarturos
Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www.xarturos.net.pl są to ( afrodyzjaki, suplementy diety, feromony itp...) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspólna
1. 17 2.Obecny jest pierwszym 3.na stojąco i na jeźdźca 4. Jak najczęściej 5. tak 6.nie 7. nie 8. nie uprawiałam 9. Na zmiane 10.Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjoterapeutka
1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? 19 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych 2 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? od tyłu 4. Jak często uprawiasz seks? jak się uda 5. Czy lubisz seks oralny? zależy od dnia 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? nie 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? tak 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? toaleta publiczna 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner partner 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_20_93
1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? - 19 lat 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych - 1 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? - na pieska lub z nogami na barkach partnera 4. Jak często uprawiasz seks? - średnio raz na tydzień z przyczyn, że nie mieszkam ze swoim chłopakiem i warunki niesprzyjające 5. Czy lubisz seks oralny? Tak. Bradziej brac niz dawac :P 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? - Miałam przymiarki, ale pełnego stosunku nie mialam 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? - Nie 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? - Nad wisłą w krzaczkach :) 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner - Różnie. Ciężko stwierdzic. Ja mam zawsze wieksza ochoty, tak ze jak zostajemy sami to zaraz najchetniej bym sie na niego rzucila. Ale czesto wetdy czekam, az to on zacznie dobieranki :> 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? - Nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2013
1. 16 2. Nie ważne 3. Jeźdźca, pieska, stojąco od tylu 4. Jak często się da 5. Tak, bardzo lubie 6. Tak 7. Tak 8. Auto, dzika plaża koc, ławka w parku (w nocy), toaleta, na aucie, w wodzie w jeziorku, za szkoła pod ścianą (w nocy), kino oral, przystanek autobusowy, i parę innych 9. Różnie bywa 10. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
1. 14 lat 2. Kilkunastu 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? Twarzą w twarz na siedząco-obejmuję partnera mocno nogami 4. Kilkanaście razy w miesiącu 5. Uwielbiam. I biorąc i dając... 6. Tak 7. Tak 8. Leśny parking i parking przed supermarketem (to drugie późną nocą) 9. Różnie 10. Tak-jako uległa sunia innej,znacznie młodszej ode mnie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. W jakim wieku miał miejsce Twój pierwszy raz? 2. Ilu miałaś dotąd partnerów seksualnych - 17 3. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? klasyczna, łyżeczka 4. Jak często uprawiasz seks? 4 razy w tygodniu 5. Czy lubisz seks oralny? tak 6. Czy uprawiałaś kiedyś anal? tak 7. Czy uprawiałaś tzw seks imprezowy? nie 8. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? winda 9. Kto zwykle inicjuje zbliżenie: Ty czy partner Mniej wiecej po połowie 10. Czy masz za sobą jakieś praktyki femdom/bdsm? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 16 2. 10 3. Na jezdzca bo czuje kontrole 4. Mam chlopaka wiec kilka razy w tygodniu 5. Tak, a kto nie lubi:) 6. Tak 7. Tak 8. Park, toaleta w restauracji, plaża 9. Zwykle ja, ale teraz moj obecny partner, lubie jak dominuje 10. Nie i nie ciagnie mnie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×