Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olcia93

Zniszczone włosy

Polecane posty

Gość olcia93

Czesc. Mam takie pytanie czy znacie jakiś sposób aby włosy szybko odżyły i urosły? Powiem szczerze ze przez pare lat codziennie używałam suszarki i prostownicy i włosy strasznie mi się skróciły, pewnie z wysuszenia poodpadały końcowki. Nie prostuje już włosów od paru miesięcy używam masek, odżywek i widzę trochę różnicę ale nie rosną wogóle. Czy znacie jakieś sposoby na porost włosów sprawdzone? Proszę o odpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje preparaty przed suszeniem , prostowaniem z Avon i są super. Do tego na zniszczone końcówki serum. Warto wybrać się na regeneracje włosów do fryzjera, koszt w zależności od zniszonego włosa. Poelcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fralala
ja też od kilku lat codziennie używałam suszarki. włosy miałam cienkie. os jakiegoś czasu nakładam olejek rycynowy i raz w tyg delikatnie sama podcinam końcówki;) 2-4cm:) włosy rosną mi jak szalone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejowanie włosów, polecam
sesę i henaarę, oprócz tego szampony i odżywki bez silikonów, masaż skóry głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2cm to włosy rosną na miesiąc
a ty jak podcinasz co tydzień tyle to nie uwierzę, że widzisz jak rosną jak szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fralala
raz w tygodniu podcinasz 4cm i rosna jak szalone ?!? ty to nie z tym co na glowie masz problem,ale w srodku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia93
Ok dzieki za odpowiedzi. A po jakim czasie wlosy zaczna mi rosnac? Mam takie do ramion a chcialam teoche dluzsze... Czy po stosowaniu tych preparatow bedzie jakas roznica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś mialam wlosy doslownie spalone od rozjasn. suszarki .obcielam. zmienilam kolor odstawilam suszarki itd. potem raz w tyg jajko,odzywki co drugi dzien z folia. obcinalam co msc. teraz mam ladne,grube,dlugie wlosy,nie farbowane.tyle ze maski,odzywki itd przez ponad 2lata. teraz zwykly szampon i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia93
Wlasnie ja tez czesto rozjasniam wlosy i nie wiem zeby byly jakies efekty powinnam zmienic kolor narazie?? chociaz nie wyobrazam sobie siebie w innych niz jasny blond, przyzwyczailam sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarynka
polecam maseczke wax. jest z nia troche zachoku poniewaz naklada sie ja na umyte wlosy na dlugi czas, najlepiej wtedy wlosy owinac folia spozywcza albo cieplym recznikiem, bo ta maseczka najlepiej wchlania sie w cieple. jednak to wszystko bardzo sie oplaca bo bardzo skutecznie regeneruje wlosy. opakowanie okolo 250 gram kosztuje mniej wiecej 16 zl, ale jest wart swojej ceny:)polecam:)sprawdzilam na sobie bo mialam bardzo zniszczon wloski, a po waxie odzyskaly zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia90
Ja na razie tak doraźnie mogę Ci podsunąć szampon i odżywkę Nivea, Long Repair. Mi bardzo pomogło na początek, oczywiście w międzyczasie konieczna jest suplementacja, np. Vitapil, Skrzyp. Powracając do NIVEA to oprócz genialnych kosmetyków polecam Wam teraz konkurs NIVEA Mężczyzna Marzeń :) na stronie NIVEA wszystkie informacje:) Możesz zagrać i dążyć np. do wygarnia pobytu w SPA:) Tam regenerujesz nie tylko włoski, ale i ciało:) Poza tym fajnie się pobawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina4002
zajrzyj na bloga anwen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fttrant
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381 "Jak postępować ze zniszczonymi włosami- klika rad w żołnierskich słowach: - jeśli włosy są bardzo zniszczone należy je podciąć, - myjąc włosy myj tylko skórę, spływająca piana zmyje brud z włosów, a ich kontakt z detergentem będzie krótszy, - staraj się używać łagodnych szamponów (najlepiej dla dzieci, Uwaga: szampony ziołowe mogą wysuszac włosy) - nie myj włosów w zbyt ciepłej wodzie, - jeśli to możliwe nie używaj suszarek, prostownic, lokówek etc. - jeśli to możliwe nie używaj pianek/lakierów do stylizacji (często zawierają alkohol, który wysusza włosy), - staraj się używać odżywkę po każdym myciu, - unikaj czesania mokrych włosów, rób to delikatnie, najlepiej przy użyciu szczotki naturalnej lub dewnianej - staraj się unikać kosmetyków z alkoholem (etanol/denat) w składzie (np. niektóre jedwabie, mgiełki) mogą wysuszać włosy!!! - płukanie włosów zimną wodą domyka łuski przez co włosy stają się bardziej gładkie i błyszczące Metody domowe czyli kuferek czarownicy : Bardzo dobrym sposobem na nawilżenie włosów są maseczki olejowe. Najlepsze do tego celu będą: olej rycynowy, olej kokosowy, olej palmowy, olej jojoba, olej avocado, olej ze słodkich migdałów, oliwa z oliwek. Możesz z nich tworzyć przeróżne kombinacje, w zależności od tego co aktualnie posiadasz. Informacje na temat oleju rycynowego znajdziesz tutaj klik! O oleju kokosowym i nie tylko tutaj klik! I tu klik! Olej kokosowy można zazwyczaj kupić w sklepach zielarskich, ze zdrową żywnością, z żywnością wegetariańską a także przez internet, np. w www.mazidla.com , www.biochemiaurody.com Jest też odrębny wątek poświęcony temu olejkowi, z którego dowiesz się więcej --> klik! Dobrze jest stosować je przynajmniej raz w tygodniu Dużą popularnością na wizażu cieszy się również maska z oleju rycynowego, jajka, oliwy z oliwek i cytryny. Więcej o niej znajdziesz tutaj klik! i tutaj klik! Kolejnym naturalnym kosmetykiem mającym zbawienny wpływ na włosy jest miód. Można go stosować solo bądź też z powyższymi składnikami. Dobre efekty uzyskuje się również przez dodanie miodu do ulubionej odżywki/maski oraz stosowanie miodu do ostatniego płukania włosów po myciu [np. łyżka miodu na litr wody- po spłukaniu miodem pozostaw włosy do wyschnięcia] Nie obawiaj się maseczek z miodu- nie zlepiają i nie matowią włosów- miód bardzo łatwo daje się spłukać W celu wzmocnienia włosów u ich "podstawy" zapraszam do Klubu PP klik! Płukanki ziołowe- jak wiadomo zioła to cenny składnik kosmetyczny- jednak płukanki z niektórych ziół mogą wysuszać!!!- do włosów suchych poleca się kwiat lipy, liść lub korzeń prawoślazu, proteiny i mleczka roślinne- do kupienia w sklepach internetowych z pólproduktami kosmetycznymi- można dodawać ich do gotowych odżywek lub stworzyć z nich spray do włosów o działaniu nawilżającym i nabłyszczającym. (Podstawowy przepis to ok. 40ml wody destylowanej, po 1,5ml protein mleka, jedwabiu i keratyny oraz po 2ml mleczka owisianego i waniliowego- całość zamieszać i przelać do pojemnika z atomizerem- można zastosować inne mleczka lub dołożyć np. NMF) Gotowe produkty do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych - Nasze wizażowe typy: Pollena Malwa, Studio Gloria - link do wątku klik! Link do KWC klik! Wax LBiotica Włosy suche i zniszczone klik! Kallos Crema al latte- wątek o produktach firmy Kallos klik! Link do KWC klik! Fitomed, Odżywka ekstraziołowa regenerująca z kompleksem witaminowym (włosy suche i normalne) klik! Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy klik!" I koniecznie, absolutnie koniecznie przeczytać blog Anweny, tu masz na fotkach co daje zastosowanie się do jej rad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×