Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andżelina Walentyna

Nie mam znajomych

Polecane posty

Gość Andżelina Walentyna

Mam 23 lata, kończę studia. W rodzinnym mieście miałam wielu znajomych, ale wykruszyli się- bo ślub i dzieci, część ode mnie odstawała bo jest zbyt niedojrzała jak dla mnie. Zostało kilka koleżanek, z którymi kontakt ogranicza się do wymiany grzeczności na fb, bądź co u Ciebie słychać :( Wiele z nich nie widzi świata poza swoim chłopakiem, koleżanki przestały istnieć. Koleżanki z uczelni- poznałam na studiach wielu świetnych ludzi, jednak obcowanie ze sobą ogranicza odległość :( Tyle fajnych rzeczy chciałabym zrobić, mieć z kim chodzić na basen, fitness, do kina bądź ot tak posiedzieć sobie z kimś w domu. Mam chłopaka, ale mój świat nie ogranicza się tylko i wyłącznie do niego. Z resztą nie będę go ciągnąć na zakupy czy też fitness. Tutaj moje pytanie- gdzie poznać nowych ludzi? Chodzenie samej po klubach odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrobedziefutro
Ja mam tylko jedną koleżankę, z ktora kontakt sie jakos utrzymal, ale tez rzadko sie widujemy, bo woli swojego chlopaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuhy
ja nie rozumiem jak majac meza/ chlopaka mozna chciec kontaktu z innymi -odludztwo we dwoje jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×