Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pola01

pozycje sexualne a tylozgiencie macicy

Polecane posty

mam silne tylozgiencie macicy a bol w niektorych pozycjach jest okropny. chcialabym sie was poradzic dziewczyny z tym samym problemem w jakich pozycjach nie odczuwacie bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Myślenie nie boli - weź faceta do łóżka i próbuj, a nie żądaj durne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
mi to chyba klasyczna najbardziej odpowiada, ewentualnie na fotelu,a partner kleczy :) a najgorzej od tylu, tego nie znosze trzeba samemu znalezc odopowiednio pozycje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
jak ktos nie wie co to znaczy bol przy tak zbudowanej macicy niech sie zamknie, ale zalezne tez jest od podniecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylozgiecie a najlepiej lubię od tylu :D Nie ma uniwersalnej pozycji, bo to również zależy od innych warunków, nie tylko pozycji (wielkości pochwy, wielkości członka itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jesteście pewne, ze to z powodu tyłozgiecia, a nie z powodu obijania się o szyjke macicy ? Bo to właśnie szyjka jest najbardziej narażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli komukolwiek ten temat nie odpowiada to niech nie narzeka bo nikt nie kaze mu tego czytac a tym bardziej odpowiadac. wiec lepiej nie pisac nic nie wnoszacych postow. nei-nei sprawdzamy z moim chlopakiem roznych pozycji ale chcialam zasiegnoc porady u innych kobiet z taka sama budowa ciala.moze natchlelyby mnie na nowy pomysl w lozku.... dziekuje ci bardzo za wyrozumialosc i szczera pomoc bo swoimi wybowiedziami bardzo mi pomoglas. i tak jestem pewna ze to nie jest szyjka micicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×