Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xxxdddxxx

Idealne zęby jak u gwiazd.

Polecane posty

Gość hyujikol
generalnie w ogromnej wieksosci ludzi natura spierdoliła zeby -a Kk glosi z e natura jest nieomylna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz durniejsze te tematy
nie można już nigdzie wejść :D Co tępota was przyćmiła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
zapewniam cie,ze sa tematy duzo glupsze...rozjrzyj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people are people
jak wygram w totka to zrobie sobie takie zeby jak ma natasza urbanska :) Pamietam jak olivier janiak [przyznal sie, ze ma licowki. Inny by zatail i wmawial ze to takie naturalne. Fakt faktem, ze wiekszosc dentystow ma idealne, rowne , biale zęby. Zwlaszcza ci mlodszej daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mam
ja mam bardzo ładne zęby, wiele osób mi to mówi, proste, białe, mówią, że mogłabym reklamowac pasty do zębów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people are people
to pozazdroscic :) ja mam biale ale za to krzywe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyujikol
tos szczesciara - tkaich ludzi z naturalnie cudnymi zebami jest promil -ja tam pare poznalam i zazdroscilam - np kolezanke z Lo- chyba se jeszcz e nie poprawiala - bo superkasiasta nie byla a zeby równe i biale ze cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onanieeona
Ja nie jestem gwiazda, a tez mam b.ladne zeby, geny moi drodzy,geny i dbanie ,szczotkowanie i chodzenie do dentysty,nie bac sie,ja tam jak lekko boli zaraz lece,dzieki temu mam wszystkie swoje zeby ,i w tym tylko jeden leczony kanalowo,ale wiece co z drugiej strony nie ma reguly niektorzy nie dabaja a tez maja ladne,nawet jak nie myja,nie martw sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people are people
Mnie nie stac na licówki(ponoc jedna to okolo 2tys). a aparatu nie chce nosic. Poza tym tez mnie nie stac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onanieeona
Ja nie jestem gwiazda, a tez mam b.ladne zeby, geny moi drodzy,geny i dbanie ,szczotkowanie i chodzenie do dentysty,nie bac sie,ja tam jak lekko boli zaraz lece,dzieki temu mam wszystkie swoje zeby ,i w tym tylko jeden leczony kanalowo,ale wiece co z drugiej strony nie ma reguly niektorzy nie dabaja a tez maja ladne,nawet jak nie myja,nie martw sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people are people
Ja mam zadbane, biale, bez kamienia ale za to krzywe jak Ch** i co ja moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mam
No to fakt uwielbiam moje ząbki, i nic specjalnego z nimi nie robie. Choc wizyty u dentysty częste ale ze względu, iż bardzo długo nie byłam u dentysty, i troszkę dziurek się nazbierało, mimo, że nie bolały mnie niegdy, ani nie bolą. Myje 2,3razy dziennie. Naprawdę cieszę się, że mam takie ładne ząbki, byle nie zapeszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyujikol
wielu ludzi ma z genow , natury brzydkie zeby -owszem dbaja o ich zdrowie - płyny, nitki, dobre pasty, -ale ich naturalny wyglad moze zmienic tylko dentysta , ortodonta, - i- upiekszanie zebow słono kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne zeby w modzie
moj kolega zawsze mial problem z zebami.Wiadomo zeby zadbac trzeba miec kase i to nie mala ,a jego zeby nie dosc ze krzywe to i takie szare.Jak pojechal za granice do pracy to powiedzial ze sobie odpicuje zabki.Nie widzialam go kilka lat ale jak go zobaczylam w wakacje to myslalam ze padne. Równiutkie wszystkie a biale,normalnie jak gwiazda hoolywood :D.Zapytalam sie co zrobil to powiedzial ze ma ponaklejane porcelanowe licowki ,oczywiscie zapytalam sie ile zaplacil to sie zasmial i powiedzial ze ludzie juz za takie pieniadze samochody w salonie kupuja.Od jego matki dowiedzialam sie ze mial wstawione 2 implanty i te porcelanowe licowki i koszt tego wszystkiego 40 tys.Kurwa dobre co ,czasami nie ma na dentyste 200 zl a tu taka kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mildda
money, money - o to sie wszystko rozbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonaIlona
Teraz są możliwości ,licówki,implanty, wybielanie. Ja wybrałam licówki i jestem zadowolona znalazłam klinikę http://www.dentalexcellence.pl/ i zrobiłam . Teraz uśmiecham się do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortfgyh
do ladne zeby w modzie Y co ty pieprzysz , jakie 40 000 ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommponik
Uśmiech jak u gwiazd, czyli tak zwany "Hollywood Smile". Teraz to kwestia odpowiedniego dentysty i zasobnego - niestety - portfela. To co prezentują nam gwiazdy Hollywood, to nic innego jak licówki - ceramiczne płatki naklejane na zęby. Tylko one dają śnieżnobiały, wręcz kredowy kolor zębów (nie da tego żadne wybielanie zębów) i równiutkie, jak spod linijki zęby. Hollywood smile jest już dostępny u nas, wraz z absolutną nowością, czyli licówkami bez szlifowania zębów http://www.anident.pl/licowki-bez-szlifowania.html . Są tak cienkie, że bez opiłowania zęba nakleja się je uzyskując doskonały efekt estetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PieknyUsmiech
Dziwię się, że tak krytykujecie tych, którzy mogą sobie pozwolić na naprawę swoich zębów i robią to. Przecież każdy chce wyglądać ładnie i jeśli tylko może sprawić, że to się uda to czemu nie? Brzydkie zęby bardzo szpecą... Sama kiedyś przeglądałam zdjęcia celebrytów zazdroszcząc im pięknego uśmiechu - niestety mam bardzo brzydki kolor zębów przednich :( Nie wiedziałam, że maja pozakładane licówki: myślałam że to aparat i wybielanie taką robotę wykonały. W końcu przy okazji jakiejś kontrolnej wizyty w gabinecie Rojek Dental (dziękuje bardzo drowi Rojkowi) dowiedziałam się o licówkach!! Byłam w szoku, że można tak łatwo pozbyć się brzydkiego problemu w buzi. Bo dla mnie to był rzeczywiście problem i wielki kompleks. To że trzeba nieznacznie zeszlifować zęby nie wydaje mi sie wielkim problem - myślę wtedy o naszych babciach i rodzicach, którzy w wieku 40 lat maja już jakieś protezy i korony porobione i też nie żałuja swoich wyborów. Może troszkę to kosztuje, ale i tak mniej niż wiele z Was tu wypisuje i jestem przekonana, że dla własnego dobrego samopoczucia i przyjemności spoglądania w lustrze na piekny uśmiech po tylu latach kompleksów jest warte wszystkich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licówki, implanty... Jak zęby zdrowe, to lepiej licówki. Choć jak ktoś zarabia uśmiechem, jak właśnie aktorzy, to często decydują się na rwanie kompletu zdrowych i generalne wstawianie porcelany. Trochę to ekstremum jak dla mnie. A jeśli mamy ząbki zdrowe i równe, wystarczy trochę zmienić nawyku higieniczne. Pasty wybielające https://lekosfera.pl/manufacturers/vitaprodukt-243 , płukanki przeciw osadzaniu się kamienia i jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joy1974
Przez ostatnie 2 lata psychicznie przygotowywalem sie do tematu implantow w wersji max... w koncu wielka chwila nadeszla...pojutrze bede mial wyrwane wszystkie, zdrowe zeby i zastapione implantami. Podeszlem do sprawy logicznie i z cala pewnoscia ekonomicznie, wlasnie skonczylem 40-tke, zeby zaczynaja wymagac interwencji dentysty, pierwsza dziurka i pierwszy rachunek na 2000 zl. Kwota x ilosc zebow x potencjalnia ilosc przyszlych wizyt, leczen, koron, mostow... w dluzszej perspektywie implanty sa zdecydowanie tansze, za kompletne, dolne i gorne uzebienie zaplacilem 100 tysiecy zl. Rachunek bolal ale bolal zdecydowanie mniej niz wielokrotne leczenie, wyrywanie wielu zebow na przestrzeni wielu lat. Generalnie nie mam watpliwosci dotyczacych implantow, uwazam je za perfekcyjne rozwiazanie problemow z uzebieniem, z jednym malym ale...ja nie mam problemow z uzebieniem... Wszystkie informacje ktore mozna znalezc na necie dotycza implantow na miejsce brakow w uzebieniem, co z wyrywaniem zdrowych zebow zeby zrobic miejsce implantom??? Czy jest tam ktos kto zrobil taki zabieg??? Na pewnonie jestem pierwszy, chcialbym poznac opinie ludzi ktorzy to przeszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padaren
Ale przecież każdy może wprowadzić miękką szczoteczkę, rzucić fajki i kawę, dołożyc do tego ajonę, systematyczne mycie, co nie? Gwiazdy jadą na przyśpieszaczach, ale to wcale nie jest pozytywne, przecież ich zęby są w fatalnym stanie. Gdzie tego sens pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dzieci a słyszałyście że technologia zrewolucjonizowała stomatologię? Za jakiś czas żeby zaplombować zęba, będzie wystarczyło posmarować go pewnym specyfikiem z tubki i gotowe! Jeśli wynalazcy tego specyfiku nie zapłacą tyle, co zapłacili wynalazcy nigdy nie spalającej się żarówki, to implanty również potanieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się znajdzie dobrego dentystę to wszystko jest możliwe, ja odkąd chodzę do http://new-dent.pl/pl/ to znacznie poprawiłam wygląd swoich zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal00
Dobry dentysta i efekt jest możliwy. Najbardziej polecałbym licówki., jeśli swoje zęby masz słabe i zniszczone. Osobom z okolic Krakowa mogę polecić klinikę Dental Park. Jestem tam często i zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie chodzę prostowac zęby do Stomatologii Dr Cichonia - bardzo fajnie się opiekują, jest rzetelnie i miło. A mój uśmiech jest coraz ładnejszy! i nie mogę się doczekać efektu końcowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×