Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhałdulke

Dostałam termofor dla dziecko. Po co i jak go używać?

Polecane posty

Gość hhałdulke

Babcia zakupiła mełemu (2lata) pluszowy termofor... taki miś z termoforem. Może jestem "ciemna", ale nie wiem po co mi on? Będzie służył? Jak tak to w jakim celu mogę go zastosować? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys byla bardzo zapracowana
i dawala dziecku malo 'ciepla' to mozesz zostawiac mu tego misia (termofor) i bedzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termofor super sprawa
własnie kładzie się to na bolące miejsce, dla dzieci na brzuszek i miło się przytula i się dziecko nie poparzy. Ja używam też, a jestem już stara:) na bolący brzuch np. przed okresem i jak boli głowa. Naprawdę działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalać ciepłej wody i na brzuszek położyć. Możesz też zimą np. w nóżkach dziecka kłaść żeby było mu cieplutko. W czasie choroby dziecka możesz też do łożeczka wkładać żeby się wygrzało i wypociło dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grum26
Dzieci potrzebują więcej ciepła, a jeśli ktoś chce kupić dobry termofor, warto zajrzeć na stronę https://comfortpoint.pl/ - tutaj można kupić termofory wielokrotnego użytku, z naturalnym wypełnieniem i bez problemu można je prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam termofor dla mojego małego Tymusia ze stronki: https://comfortpoint.pl/sissel-balu-poduszka-dla-dziecka-komper-154?search_query=termofor&results=8 bardzo przydaje się kiedy mały Tim ma kolkę, ciepło od misia -termofora jest bardzo przyjemne i sam jego wygląd jest milusi. Śmiało mogę przyznać, że nawet ja dość często używam termofor syna, podczas chłodnych wieczorów ogrzewa moje zmarzłe stópki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolakaaa
A ja polecam termofory z pestkami wiśni - jak ktoś ma zdolności to można nawet uszyć samemu. Ja swój kupiłam na https://www.fiorino.eu/sklep/kategoria/termofory-10193 - niska cena za dobrą jakość, co ważne jest to przebadany wyrób medyczny, w 100% bezpieczny. Zwalcza kolkę u dziecka a i ja go często używam w te dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka33s
Ciekawe termofory dla dzieci ma Sanity w ofercie. Myśmy się zdecydowali na model w formie hipopotama. Świetny design, od razu u naszej córy się uśmiech maluje jak dostaje hipcia na rozgrzanie. Super pomoc zwłaszcza przy kolce, można dziecku szybko ulgę przynieść w naturalny, prosty, zdrowy sposób, czyli przez rozgrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiove
Niektórzy używają na kolki, ale np moje dziecie go nie lubi. Na kolki pomaga nam esputicon. Podaje od tygodnia i jest mega poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×