Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gdzie rodzic Pilne

podkarpackie gdzie rodzic

Polecane posty

Gość przyszła mama1
Witam, chciałabym uzyskać trochę informacji na temat porodu w szpitalu w Lesku, i porodu w szpitalu w Brzozowie. Szperałam trochę w internecie, ale nic konkretnego nie znalazłam. Poród za 3 mies. a ja nie wybrałam jeszcze szpitala w którym chciałabym rodzić. W Brzozowie pracuje mój lekarz prowadzący, ale słyszałam że z powodu nawału pacjentek personel jest tam delikatnie mówiąc nieprzyjemny, że nie ma dobrej opieki po urodzeniu dziecka, położne nie pokazują jak karmić, przewijać itp. co by było pomocne przy pierwszym dziecku. I największy minus to że mąż po wszystkim nie może być ze mną na sali. W Lesku nie wiem jak jest. Proszę może ktoś zechce podzielić się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłą mama1, nie wiem jak jest teraz w Brzozowie, ale jak rodziłam 5 lat temu (poród rodzinny) to faktycznie mąż nie mógł być na sali poporodowej, ale po porodzie dano nam sporo "czasu wspólnego". Spokojnie nakarmiłam małą, porozmawialiśmy, dostałam nawet kolację :D Może to zależy od ilości porodów w danym momencie/dniu. Personel był bardzo miły, a panie położne podczas porodu naprawdę uśmiechnięte i nie sprawiały wrażenia przeciążonych pracą czy zniechęconych kolejną pacjentką. Po porodzie oprócz swoich koszul, kosmetyków czy wkładek laktacyjnych nie potrzebowałam nic. Podkłady poporodowe, pieluszki, kosmetyki dla dziecka i ciuszki, rożek - wszystko zapewniał szpital... Powtarzam - nie mam pojęcia jak to wygląda teraz - dowiem się za niecałe dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama1
Dzięki za info, chyba jednak postawię na Brzozów. Muszę nastawić się pozytywnie i przestanę słuchać głosów obok za i przeciw bo każdy ma inny przypadek, z dobrym podejściem wierzę że wszystko będzie dobrze:) Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkarpacie? U księdza na plebanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na której plebanii ? Dobre mają warunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o szpitalu w Krośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rodziła któraś w lesku?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie, ale za miesiąc się przekonam jak jest w Lesku, z tego co słyszałam od pań które tam rodziły to jest ok. Ja teraz chodzę na szkołę rodzenia przyszpitalną, i jestem zadowolona, miłe panie położne, dużo się dowiedziałam. Mają wyremontowaną salę porodową, nowe fotele. Myślę że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz miala czas to napisz jak bylo...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzozów w moim odczuciu masakra rodziłam drugie dziecko ale trzecie podobnie jak 1 zdecydowałam rodzic w Lesku. Sanoka nie znam choć słyszałam zarówno pozytywnie jak i negatywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, czy jest tu jakas dziewczyna ktora rodzila w szpitalu w Lezajsku? Badz ma tam rodzic? Czy polecacie ten szpital, jak tam jest jak polozne i panie od noworodkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko uważajcie na blok operacyjny a dokładnie na lekarkę anastozjiolog jest nie sympatyczna ta z Leska , lekarza Biru polecam i ta pani z Sanoka też , pani z Leska wraz z ofzialowa bloku przychodzi dama siebie krzyczy masakra a oddziałowa bez kwalifikacji podaje leki koszmar zdrowie i życie w zagrożeniu nie wspomnę o psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko uważajcie na blok operacyjny a dokładnie na lekarkę anastozjiolog jest nie sympatyczna ta z Leska , lekarza Biru polecam i ta pani z Sanoka też , pani z Leska wraz z ofzialowa bloku przychodzi dama siebie krzyczy masakra a oddziałowa bez kwalifikacji podaje leki koszmar zdrowie i życie w zagrożeniu nie wspomnę o psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjo9
Zajmujemy się produkcją skórzanych pantofli. Wykorzystujemy naturalną skórę, dzięki temu obuwie jest bardzo wygodne i przyjemne dla oka. http://pantofle-goralskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4gtg
Ciepłe i eleganckie pantofle doskonale sprawdzą się w zimowe dni. Wygodę pantofli doceni każdy, kto chociaż raz je założy. http://pantofle-goralskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Odświeżam. Czy ktoś może mi napisać co trzeba zabrać do szpitala do Brzozowa? Czy zapewniają ciuszki, podkłady itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy któraś z was rodziła ostatnio w Brzozowie? Chodzi mi o czas pandemi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość xyz rodziłam w 2018 w Brzozowie wszystko było zapewnione na miejscu. Swoje miałam tylko ciuszki na wyjście dla dziecka i smoczek

Edytowano przez Zosiaaa34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×