Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość papuga_gadula

dobra cukiernia poszukiwana - tort na zamówienie

Polecane posty

Gość Jaga112

Oh jeśli chodzi o takie rarytasy to polecam cukiernio/piekarnie AK Otrębsy. Kupowałam u nich tort i palce lizać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna

Jeżeli poszukujesz kogoś kto zrobi pyszny tort i będzie on wyglądał wyjątkowo to polecam ci piekarnie Rąba http://www.piekarniaraba.pl/. Robili tort na mój slub. Był piękny i smakował przepysznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zawsze tort sami pieczemy. Może nie wygląda rewelacyjnie ale za to jakie zadowolenie z siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiśmy bratu na 18 urodziny z pracowni tortów artystycznych Słodkie Marzenia https://slodkiemarzenia.com . Jest fanem motoryzacji, więc chcieliśmy jakiś motyw z tym związany. Spisali się doskonale. Nie dość, że tort świetnie wyglądał to jak smakował..Jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Sama nie mogłam znaleźć dobrej cukierni. Kiedyś u koleżanki jadłam pyszny tort który zamówiła przez internet na poczcie kwiatowej. Tak mi posmakował że sama też tam zamówiłam. Tort przywiózł kurier, był starannie zapakowany żeby nic się nie uszkodziło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

 Ja lubię samodzielnie tworzyć  torty i ostatnio robiłam go  na ślub koleżanki.  Motywem przewodnim na ślubie   ( dekorację ) było złoto wiec tort pasowało zrobić z elementami złota.Długo myślałam czy zamówić jakaś złota dekorację ale przypomniałam sobie, że w firmie EDAN w Krakowie można kupić w 100% bezpieczne - jadalne złoto. Zamówiłam i nawet szybko przysłali .  Moja koleżanka aż się popłakała kiedy  zobaczyła  tort 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orlica

Ja zawsze zamawiam z Piekarni Rąby i zawsze sa tak samo pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia

Rąba- wyroby cukiernicze mają rewelacyjne, mega smaczne i nie przesłodzone sztucznymi barwnikami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą cukiernią w naszej okolicy. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Gliwic to mogę polecić wam skontaktowanie się z klapec.pl Tam zawsze przykładają dużą wagę do wysokiej jakości wykonywanych przez nich wyrobów cukierniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam piekarnie Rąba, ogarniają super torty na zamówienie 🙂 Dokładnie taki jaki chcesz będziesz mieć, smakowo super, nie są przesłodzone. Takie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam piekarnię Otrębusy jeśli chodzi o tort. Świetną mają ofertę. My mieliśmy właśnie od nich i super jeśli chodzi o smak, cenowo też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×