Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakassobiemama

Dziecko spadło ze schodów

Polecane posty

Gość Jakassobiemama

Proszę o poradę. Półtoraroczne dziedzcko spadło ze schodów. Gdzieś 5-6 stopień. Byłąm na pogotowiu jednak lekarz powiedział tylko ze on nic nie zrobi i wypisał skierowanie do innego szpitala 50km od miejsca zamieszkania. Póki co dziecko nie wymiotuje, zachowuję się normalnie, ma wiadomo guza. Nie wiem co robic. Czy jechać z dzieckiem do tego szpitala??? Co byście zrobiły na moim miejscu??? Nie chce mi sie jechać ale też boję się o synka zdrowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy spadł mi prawie z samej góry schodów jak miał z 17 mies. pojechaliśmy na pogotowie, ale nic mu nie było, w sumie te same obserwacje mogłam zrobić w domu, no, ale pierwszy raz, wiadomo młodsza popchnęła koleżanka z samej góry, nie zdązyłam dobiec, widziałam tylko jak leci, była młodsza, więc leciała bezwładnie i nic się jej nie stało, tym razem nie jechaliśmy do szpitala tylko ja obserwowałam, nie pojechałam bo wiedziałam, że i tak nie zrobią prześwietlenia, więc nie było po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pojechała
objawy wstrząsu mózgu mogą być nawet jutro, jak już będzie obrzęk. Lepiej jechać teraz z dzieckiem, które nie ma objawów, niż w nocy albo jutro z np. wymiotującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowababa
Mój synek spadł ze schodów i też nie było żadnych niepokojących objawów...pojechaliśmy do szpitala i okazało się ,że ma pękniętą podstawę czaszki.Nie chcę cię straszyć ,ale powinnaś jechać i zrobić dziecku prześwietlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×