Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cielątko

narkotyki-czy ktoś miał z nimi do czynienia? podejrzewam męża

Polecane posty

Podejrzewam męża o branie. wiem że są testy i następnym razem kupię. Mój maż pracuje w trybie zmianowym i jak ma nocki to ich nie odsypia. Rano gdy wróci z pracy zajmuje się dzieckiem ale już jak ja wracam z pracy mógłby odespać nockę ale tego nie robi. I tak przez cztery dni. Popołudniami wychodzi np. do garażu i fakt może tam sobie troche pośpi ale wątpię. Nieraz może zamknie mu się oko w pracy ale tam nie może spać więc tego nie robi. Dlatego podejrzewam go o branie czegoś. Tym bardziej że w czasie swoich nocek ma takie dziwne oczy. Tzn wytrzeszcza je i jakoś tak dziwnie mruga. Ale może to od tego ze tyle nie śpi a nie od dragów. W źrenicach nie widzę nic szczególnego. Oczywiście mu mówię że go o to podejrzewam ale on twierdzi że wymyślam. Natomiast jak mu powiem że ma się położyć i spać to próbuje usnąć ale ja słyszę że nie śpi tylko jakoś ciężko wzdycha i oddycha i sapie i rusza (w powietrzu) ciągle stopami, nogami. Tak jakby był pobudzony. Sama nie wiem czy słusznie go podejrzewam. Ktoś ma/miał takie problemy? Co może brać mój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.,
Noo dziwne, że tyle nie śpi. Może bierze sobie białeczko :P A nosem nie pociaga jakoś dziwnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
to szukaj dowodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
Woreczki, ślady proszeczku, cokolwiek :) A może najlpeiej szczrze z nim pogadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddvg
radzę- większośc tych rad tyczy się nastolatków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie jakbym czytala post znajomej jej maz bierze od jakiegos czasu dopalacze, roznego rodzaju i ja sie dziwie ze ona jeszcze nic nie zauwazyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę
Można też iść po poradę do specjalisty od uzależnień, ale to nie jest taka prosta sprawa. Uzależniony na początku bardzo się pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×