Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ufnecre

Chce zeby mnie przeleciał!! Co robić?

Polecane posty

Gość ufnecre

Słuchajcie, mam 19 lat i baaaaaardzo mnie pociąga pewnien facet, podkreślam facet a nie chłopczyk bo mój wybranek na 27 lat Nie mówię że się zakochałam bo wiem ze to za duże słowo, wiem narazie tylko że bardzo podoba mi się fizycznie. Jestem takim typem dziewcyny że związki i ta cała miłość nie jest dla mnie istotna. Owszem czuje coś do niego, być może się zauroczyłam. Ale głównie chodzi mi o to, że jest on moją niespełnioną fantazją, nie miłością, myślę o nim ale głównie w kontekście seksu a nie tego że chce spędzić z nim życie. Krótko mówiąc, chcę się z nim kochać! Wiem, że to bardzo prymitywne z mojej strony i bardzo niedojrzałe ale czuje się jak na głodzie, jestem spragniona jego ciała On jest wolny, nie ma dziewczyny i nie widać żeby mu się spieszyło. Wiem, że też mu się podobam bo nie raz mówił mi komplementy uśmiecha się itp. Nie widujemy się często. Moje pytanie jak doprowadzić do tego, żeby moje marzenie się ziściło, o niczym innym ostatnio nie marzę tylko o Nim ;)) Nie jestem doświadczona w sprawach seksu, flirtu itp. dlatego kieruje pytanie do dziewczyn które potrafią owinąć faceta tak że oszeleje na ich punkcie ;)) zresztą do facetów też, napiszcie co na was działą, jak mam się zachować żeby wiedział że mam na niego ogromną ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebista laska
wystarczy,że mu nie odmówisz bo pewnie sam to zaproponuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry123
jestes młoda i energiczna, szczerze mowiac troche mi ciebie żal bo jest mozliwosć ze bylam kiedyś podobna do ciebie i nie uwazalam na swoje serce. No wiec lepiej sobie odpowiedz na pytanie czy na pewno nie chcesz od niego nic poważniejszego, a po prostu sie tego boisz wiec wystarczy ci seks. Seks to za malo moim zdaniem, a kolesie w jego wieku są juz lekko wyruchani przez zycie, czasami zimni, czasami zdesperowani, czasami na serio oddani. Wiec lepiej to przemysl. jak pojdziecie do ciebie ogladac film, bedzie ci dziekowal na kolanach, ale jest mozliwosc ze kompletnie cie oleje. Czy tego serio chcesz? a i jeszcze jedno, nie ma co sie podniecac wiekiem, takie stare dziady przed 30 dotyka lekka despera, takze swobodnie mozesz to rozegrac na swoja korzysc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry123
i żebys miala wieksze poczucie wlasnej wartosci, to ci przytocze fragment mojej rozmowy z facetem ca. 30, ktory mi mowil o tym że tylko marzy o 18nastkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufnecre
dzięki za odpowiedź ;) narazie chce tylko seksu, chociaż nawet sama obecność i taka zwykła bliskość na tą chwile by mi wystarczyła bo naprawdę często go nie widuje i to mnie powoli doprowadza do depresji ...nie wiem co, ale strasznie mnie ciągnie do niego, to typ niegrzecznego faceta, który wydaje mi się że jeszcze się nie wybawił i nie myśli o ustatkowaniu się, a bylabym naprawdę szczęśliwa ze świadomością że m się podobam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry123
powiedz mu ze chcesz zeby cie przelecial, u mnie podzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufnecre
nie no jestem bezpośrednia ale nie aż tak, zresztą nie wiem czemu ale przy nim robie się taka mała, słaba i strasznie skrępowana, nie odważyłabym się m tego powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry123
haha, slodka jestes, tak czy siak misiu, raczej sie na tym przejedzisz, ale jesli chodzi ci tylko o seks to powinno nie byc problemow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufnecre
kurde czemu mi się zawsze muszą podobać starsi, z jakimś w moim wieku byłoby łatwiej, nie miałabym takiej obawy... nigdy nie miałąm do czynienia ze starszymi i nie wiem co sądzą o takich dziewczynach 19, 20 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry123
sadza ze sa slodkie i ze maja zajebiste cialo i zero probloemów. Ogolnie ma maksa sie jaraja bo nie ma zadnej odpowiedzialnosci z tym zwiazanej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potezny samiec

I jak poszlo  XDDDDD
refleksja 2020 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex teras

Mam ochote na sex anal jestem z lublina jak mam to zrobic

1_/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×