Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ipiekielny

zajrzyj na mój blog kulinarny z domową kuchnią , zdjęciami i szerokim opisem poi

Polecane posty

Gość ipiekielny

http://piekielnakuchniaizabelli.blogspot.com/ może komuś spodoba się jakiś przepis , wszystkie dania są wykonane prze zemnie , zdjęcia tez blog istnieje 2 lata , pozdrawiam serdecznie !! jeśli coś Wam się spodoba na Blogu zostawcie komentarz , będę wdzięczna , jeśli macie jakieś uwagi też poproszę , postaram się wyciągnąć z nich jakąś lekcje i coś poprawić. SMACZNEGO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipiekielny
oczywiście temat postu miał brzmieć , że zachęcam do zaglądnięcia na mojego bloga z domową kuchnią , zdjęciami i opisem jak zrobić daną potrawę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Doszłam do tej kompromitacji, czyli chilli con carne z fixów i mi się odechciało czytać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka jak zwykle suptelna
nie gniewaj się ale potrawy z twego bloga to jakaś miernota kulinarna - nic odkrywczego a już na pewno smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale
muszę Ci powiedzieć że nie bardzo mi pasuje Twoja kuchnia na takie pokazywanie jej w necie...wszystko to jest takie nijakie bo do przeciętnej kuchni u każdego w domu tego nazwać nie można cała kuchnia raczej na jedno kopyto. gdyby to było chociaż jakieś tradycyjne jedzenie lub jakaś awangarda może egzotyka albo kuchnia tematyczna to ok...a i niestety ale potrawy na zdjęciach wyglądają strasznie nieapetycznie...ale mimo wszystko fajnie że czymś się zajmujesz masz coś co Ci sprawia przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabello....
Wymień patelnie, bo zdarta do granic :/ Fuuuuj ile lat na niej smażysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chili con carne wygląda
jak rzygi na talerzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brownies1234
Niestety zgadzam się z poprzedniczkami. Niezbyt ciekawe przepisy i odpychające fotki. Rażą mnie w przepisach serki topione, gotowe przyprawy typu gyros czy do chilli con carne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
wybacz, ten blog to jakaś pomyłka, zamiast poświęcać na niego czas poczytaj w tym czasie o tym, jak powinno się gotować, by było pysznie, zdrowo i apetycznie, w internecie jest pełno blogów, po których lekturze aż ślina cieknie do pasa, tak ma się ochotę to zjeść serki topione, chemiczne przyprawy, mrożonki z mikrofali itd. - czym się tu chwalić? przecież to jest okropne na dodatek zdjęcia nieapetyczne i ortografia kuleje napisałabym coś miłego, bo fajnie jest, jak ludzie pasjonują się gotowaniem i dzielą się swoją pasją w internecie, ale w tym wydaniu niestety nie ma czego chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten blog jest tragiczny
-okropna czcionka, której nie da się czytać -nieładne, nieapetyczne zdjęcia -ORTOGRAFIA!!! do tego piszesz bez ładu i składu, jak gimnazjalistka, albo ktoś upośledzony umysłowo -przepisy są beznadziejne, oklepane, pełne niezdrowego żarcia i jakichś paskudnych gotowco-zapychaczy Jednym słowem, daj sobie i nam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre..
same pomarańczki. nie macie odwagi pod prawdziwym nickiem??? a na innych topikach takie poprawne i uprzejme... jeżeli już krytykujecie, to przynajmniej miejcie odwagę zrobić to wprost, bo taka krytyka jaką zaprezentowałyście to chyba za plecami. i nie mówcie, że przyganiał kocioł garnkowi, bo tu nie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisała odważna pomarańczka
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten blog jest tragiczny
Nie mam czarnego nicka, idiotko, bo nie ma takiego wymogu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trumpapa
sory ale spojrzalam na twoje zdjecia i mnie cofnelo,jak mozna tak tlusto zrec.bo nawet nie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre..
no właśnie idiotki nie zrozumiały. wracajcie na swoje regularne topiki i słodźcie jedna drugiej. nie trudno sie domyślić co robicie... żal po prostu... ale jakoś trzeba się wyżyć, bo na was też się wyżywają nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhhaaaha ha
już skończ, Izo, bronić się pod innym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×