Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca................

Czy istnieją tacy faceci?

Polecane posty

Gość zastanawiająca................

Czy istnieją meżczyźni, którym zależy na szczęściu rodziny? Który nie kłócą się, ale jak partnerka jest zdenerwowana to potrafią ją uspokoić a nie bardziej rozzłościć? czy są tacy, którym zależy na samopoczuciu kobiety, których interesuje co partnerka myśli? bo ja zaczynam wątpić, że są tacy panowie liczący się ze zdaniem kobiet, bardzo proszę o odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ale prawdopodobnie
nie są wysokimi, przystojnymi brunetami, więc żone mają w formacie jpg najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby tak
Daj spokuj, facet który interesuje się co myśli kobieta, nadaje się do leczenia w zakłądzie zamkniętym. Przecież wy same nie wiecie co o tym myśleć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że udało Ci się
istnieją. za mną taki lata już 2 lata a ja nie umiem się w nim zakochać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Dokładnie! Nie można się w takim zakochać, gdyż samica z natury pusta, podła i zakłamana, musi czasami zarobić w łeb (fizycznie tudzież psychicznie). Samice same wręcz tego oczekują. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsfsdf
autorko ja taki jestem. I moja kobieta bardzo sobie to ceni ze wlasnie takie cechy posiadam. Nie klocimy sie nigdy, normalnie rozmawiamy a jesli mamy jakis problem to siadamy i rozmawiamy o tym szczerze. Jestesmy bardzo szczerzy wobec siebie, zadnego sciemniania jak w innych zwiazkach. Kawa na ławe i tyle. Tak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×