Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pijąca Kawę

Jak dostać pracę w branży FMCG jako specjalista ds marketingu

Polecane posty

Gość Pijąca Kawę

... czy może raczej, jak zacząć tam pracować, nie mając kompletnie doświadczenia W TYM KIERUNKU? Chcę zmienić zawód. Co trzeba zrobić, by pracodawca docenił, że kształcę się na własną rękę przez czytanie książek o tematyce związanej ze sprzedażą i marketingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań pic tą kawkę
i udaj się do jego siedziby i poproś o rozmowę z kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijąca Kawę
Oczywiście, że pójdę, ale jak bez doświadczenia uargumentować, że chcę tam pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argumentujesz w ten
sposób że co prawda nie masz doświadczenia ale masz takie i takie predyspozycje/cechy charakteru które predestynują Cię do takiej pracy a zawsze o takiej marzyłaś i chcesz się przekwalifikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijąca Kawę
Tak chcę zrobić, ale mam pytanie, co powinnam przeczytać, żeby dobrze wypaść? Na razie czytam książki dotyczące sprzedaży, czy powinnam przeczytać coś z dziedziny zarządzania? na temat FMCG wiem tyle, że to towary szybko zbywalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijąca Kawę
To znaczy dziękuję Ci za odpowiedź :) ale czy myślisz że powinnam mieć jakieś konkretne przykłady i plany, czy wystarczy że mam umysł analityczny i znam się na specyfice działania agencji reklamowych więc mogę z nimi współpracować, jestem innowacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argumentujesz w ten
wiesz ja się na tej branży nie znam ale każda książka z tej dziedziny nie zaszkodzi Tobie ... problem w tym że z reguły pracodawcy biorą ludzi z doświadczeniem chociaż nie zawsze bo czasem Twoja osobowośc może mu się spodobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijąca Kawę
Wiem, na to liczę... bo niestety nie spełniam wymogów wykształcenia i doświadczenia, ale chciałabym choć zostać przyjęta na staż. Mam niemało wiedzy z wielu dziedzin związanych z marketingiem, wiem co nieco o sprzedaży i reklamie, jestem kreatywna... tylko... czy pracodawcy dają szansę pracowitym i innowacyjnym osobą z planem na siebie i chęcią do pracy, ale bez doświadczenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argumentujesz w ten
mi dali :-) nie mam doświadczenia w sprzedaży a dostałem prace dzięki temu że dobrze z nimi gadałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijąca Kawę
a dawno temu Ci dali? teraz spore bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijąca Kawę
Proszę, wpiszcie jeszcze jakieś rady,do grudnia mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inata
Mam nadzieję, że szansę dostaną Ci z wykształceniem, bo należę do tych osób. Byłoby niesprawiedliwe, gdybym ja uczyła się 5 lat marketingu i nie dostała szansy przez osobę, która nagle zmieniła swoje plany życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×