Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynapl

problem z ogrzewaniem w bloku !!! POMOCY!

Polecane posty

Gość lekarztojaa
CO2 to dwutlenek węgla. Centralne ogrzewanie to CO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko pomocy, a tu zaraz, że nieporadna, że skaranie boskie :( ... nie znam się na tym poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
to moze lepiej wlasciciela zapytaj.on chyba najlepiej bedzie wiedział.chyba ze chcialas koniecznie założyć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzowniłam już raz, pytałam, mówił ze wszystko steruje się termostatem (honeywell cm507) . Drugi raz mi było głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
to zadzawon drugi raz i powiedz ze nie mozesz sobie dać z tym rady. ewentualnie zapytaj sasiada obok-ma taki sam kaloryfer (chyba?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ;) nie odwiedzam Sąsiada;P ... Ale spoko:) dzięki, że chcieliscie mi pomóc ;) Niech Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zwracalas się do swojego zarządcy? To do nich należy naprawa takich rzeczy. Ja u siebie mialam z tym wieczne problemy, niebardzo im się chcialo ruszyc tylki za przeproszeniem do naprawy rzeczy, które do nich naleza. W koncu z mieszkancami udalo nam się zmienic administracje i odkad sa oni www.lidar.pl sytuacja zmienila się na duzooo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka884
To musisz zgłosić do administracji. Ja mam termostat pokojowy od firmy Vigaldo i działa bez żadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×