Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynapl

problem z ogrzewaniem w bloku !!! POMOCY!

Polecane posty

właśnie chciałam uniknąć dzwonienia do właściciela. Sąsiadów mam takich, że pożal się Boże, nadęci jak balony;P ... no ale w takim wypadku nie mam wyjścia ;) myślałam, że tu mi ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Aha, czy masz włączoną wtyczkę w kontakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Mariika, tu nie wiem, jestem teraz w pracy, ale jak tylko wrócę to sprawdzę te pokrętła;) dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem że 26 to lato:P ale zrobiłam tak bo jak ustawiałam mniej to nic nie dawało;) /// hmmm jaką wtyczkę ;) ? co Ty bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarztojaa
Jak mamy Ci pomóc jak nawet nie wiesz czy masz na prąd czy na wodę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w ogole jest nawalone coś w tym całym systemie, nie automacie nie łączy sie z termostatem nic nie działą wtedy a na manulanym sie łączy i jak mam ustawione np na 6 czy 7 działa normalnie dogrzewa jak spada temperatura, a ja włącze na 9 to grzeje cały czas i sie budze i mam 30 stopni w domu, a swoją droga ja mam ustawione ze mi od 4-6 grzeje do 22 stopni, potem ma byc 18 jak jestem w pracy po co ma grzac cały czas 12-14 grzeje znowu do 22 stopni, i potem od 18-20 jest 20 stopni i od 20-22 znowu 22 stopine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no też musze mieć w sumie na prąd. Bo płace tylko za prąd . Nie mam żadnych innych opłat tylko czynsz i prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ze ja np nie grzeje jak mnie w domu nie ma, ciągnie to w chuj pradu, a rozgrzanie z 15 stopni zima jak wracam zajmuje 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkasz w nowym budownictwie? http://www.google.pl/imgres?q=kaloryfer+na+pr%C4%85d&start=86&um=1&hl=en&sa=X&biw=1440&bih=809&tbm=isch&tbnid=qqh6v9ZOUC5XdM:&imgrefurl=http://paslek.wm.pl/22039,Czytelnik-alarmuje-mieszkancy-z-Westerplatte-maja-zimno.html&docid=cgZPKomVBi-zlM&imgurl=http://m.wm.pl/2010/09/n/kaloryfer-16734.jpg&w=640&h=426&ei=iSilUIDcNI2Tswa5pYDQCg&zoom=1&iact=hc&vpx=597&vpy=429&dur=429&hovh=183&hovw=275&tx=209&ty=87&sig=108987010337768736572&page=4&tbnh=144&tbnw=227&ndsp=38&ved=1t:429,r:20,s:100,i:64 Masz takie czy inne pokrętło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarztojaa
To może zobacz jakiej firmy masz ten sprzęt i ewentualnie jaki model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarztojaa
Ale jak na prąd to nie możesz mieć takiego pokrętła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej mnie zastanawia jakie zawory na klatce? Zawory to są z woda i to w piwnicach jesli ma sie ogrzewanie z miasta, a rury z ciepłą woda grzejącej tez nie powinnas mniec. Gdzie ta rura idzie? Przy kaloryferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaw
na prąd to nie będzie zaworów w grzejnikach. jak są zawory to ogrzewanie wodne. Na zegarze może też być uatwienie lato-zima. Trzeba ustawić na zima. W necie poszukaj obsługi tego sterownika. Poszukaj na klatce zaworu od ogrzewania twojego mieszkania. Taki zawór może też być gdzieś w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarztojaa
To może chociaż powiedz ile rur Ci dochodzi do tego grzejnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaw
a jak konwektor elektryczny to zobacz czy masz włączone wszystkie bezpieczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie na termostacie pali płomień to powinno grzać, kaloryfery ma nie włączone i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaw
w sumie trzeba byłoby poprosić faceta, to jakby już wszystkie sposoby zawiodły to rozgrzejecie sie w inny ciekawszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na klatce masz zawór taki
motylek i on musi byc ustawiony w pionie a z tyłu za licznikiem jest jeszcze jedna rura ona ma okrągły malutki czarny zaworek , musisz małym srubokrętem przekręcic i nie mów ze masz na prąd ten licznik jest od co2 skoro rura od zaworu w kształcie motylka jest ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarztojaa
CO2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na klatce masz zawór taki
centralne ogrzewanie jak miałas płacic inne rachunki skoro centralne niedawno włączyli ? nie było jeszcze rachunków za ten sezon a ty piszesz ze mieszkasz tam od niedawna dziewczyno dlaczego jesteś taka nieporadna , skaranie boskie wziąc ciebie za zone ,jak dziecko we mgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×