Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TheScientists

Jak to jest jak powie "nie" ?

Polecane posty

Gość brum brum bruuuuum
acha... i bez żenady zaproś ją gdzieś, bo tak jak napisałeś ona ci powie " może w przyszłym tygodniu, za miesiąc, rok... bo teraz..." i nie będziesz się głupio czuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
skad wiesz ze jest niesmiala?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
no i ze nie ma doswiadczenia z facetami? w sumie wdaje mi sie ze tak jest no ale nie napisalem an tyle duzo zeby bylo mozna to stwierdzic?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum brum bruuuuum
ucieka przed tobą, czyli nieśmiała nie ma odwagi pogadać, bo nie ma doświadczenia - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum brum bruuuuum
taki typ jak ona pada przeważnie łatwym kąskiem facetów maczo, którzy mówią czułe słówka, obiecują góry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focus_
polecam Ci dwie stronki: http://www.instynktowneuwodzenie.pl/ www.oretystories.pl/ może i to zabrzmi jak reklama, ale tak naprawdę nie znam tych facetów osobiście ;) nie zrażaj się adresem stronki tylko zajrzyj i poczytaj, obaj są przerewelacyjni według mnie i warto się od nich uczyć, a przekazują bardzo wiele :) link dostałam od faceta, który się zmienił dzięki nim i jest naprawdę niesamowity ze swoim nowym nastawieniem do życia ;) życzę sukcesów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
Moze uciekac bo np nie chce ze mna gadac:) No ale to byloby dziwne bo zawsze jak chwile rozmawiamy to sie usmiecha a jak widze ja czasami to jak juz mowilem macha mi z daleka i zawsze powie czesc jak blizej podejdzie. Ehh pogubilem sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Musisz więcej się zastanawiać, analizować i czekać. Broń Boże nie działaj zbyt szybko. przecież żaden inny, oprócz Ciebie jej w tym czasie nie poderwie...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka..
Napewno nie zadziala ciagle olewanie bo zadna normalna kobieta nie bedzie naciskac, nalegac i biegac za facetem bynajmniej tak byc powinno. Badz soba i nie zniechecaj sie tak latwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
Ale co ja mam analizowac? na co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehheyy
Tez sie zastanawiam co masz analizowac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
O Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
zartuje:) wiem ze to ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
we wTORek bede ja widzial wiec sie spytam czy nie chcialaby czegos zjesc:) mam mieszane uczucia no ale prynajmniej sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka,,,
czlowieku z czego Ty robisz taki problem? Przeciez nie proponujesz jej malzenstwa tylko kawe lub jakąs szamke. Przezywasz jak stonka okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni nie
dziunia ci dobrze napisała to ty sie dziwnie zachowujesz, moze miała cos robic, a ty juz ze uciekla itp jak jest mila macha ci usmiecha sie to ty powinienes spwolonic usmeichnac sie i ja zaprosic. I nie czekac do tw.wt. tylko kiedy ja zobaczysz:) powodzenia kobiety lubia konkretne dziala,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
przed wtorkiem nie bede jej widzial wiec jak ja zobacze to postaram sie pogadac i zaprosic ja. Nie bedejuz tworzyl niewiadomo czego, poprsotu spytam jej sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Może po prostu weź od niej numer, później zadzwoń i zaproś ją gdzieś tam. Jak da wymówkę typu że nie ma czasu to nie jest zainteresowana. Zainteresowane dziewczyny zawsze przychodzą na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheScientists
Numeru to nie wezme bo nie bede wiedzial za bardzo pod jakim pretekstem sie spytac(nie znamy sie az tak dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×