Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

ja nie lubię tańczyć. Gangsterzy nie tańczą :) jak to robię to zawsze czuje ,że respect mi spada :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z tym gangsterem żartowałem :) co nie zmienia faktu,że nie lubię tańczyć i nigdy raczej nie polubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on na Ciebie się chyba nigdy nie obrazi :) już tyle gorzkich słów mu napisalaś a on wciąż wiernie trwa przy Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"też nie rozumiem" o Ty! Twoja odpowiedz powinna brzmieć : nie dziwię się jesteś piękna , mądra i fajna :P żartuję rzecz jasna ,czekam z niecierpliwością na to aż mu przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem piękna,mądra i fajna" może dla mnie jesteś :) ale dla niego? Zdjęcia nie widział więc nie jest pewien Twojego piękna, a w dodatku cały czas go wyzywasz. To w stosunku do niego fajna nie jesteś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek popmki ,a od poniedziałku na siłke rusza :) ej jest w tym nutka romantyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochnol
czemu i po co czytam 1 strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może go urzekło to,że jako pierwsza kobieta w jego życiu,byłaś wstanie oprzeć się jego urokowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,z reguły ludzie uważają,że wyglądam starzej niż rówieśnicy,raz rozmawiałem dziewczyną 2 lata starszą to jak jej powiedziałem ile mam lat to nie wierzyła i chciała mój dowód zobaczyć bo myślała,że jestem starszy od niej :p trafiłaś jak kulą w płot :p hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×