Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Żal haha :D nie,kurde nia ma to jak w lato pójść posiedzieć w parku lub na ławce a nie taka lipa jak dzisiaj.Wiatry i zimno,i się zastanawiam czy jest sens iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mówię,że W LATO,a teraz nie ma takiej opcji,kurwa tornado by mnie chyba z tej ławki porwało dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiem ile mam" No nie wiem czy wiesz,już mi różne rzeczy na temat swojego wieku pisałaś :p Nie podobny,kompletnie,ŻADNYCH kolegów nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kurwa bez przesady żeby być takim niedojebem jak on... szkoda gadać.A u was to Ty jesteś tą spokojną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestem kochana. Zostan dzis tu i przegadajmy caly wieczor jak para zakochancow. Co ty nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On się nie da wkręcić.Kiedyś zdechnie przed tym telewizorkiem oglądając "Dlaczego Ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
cwiczyć na siłce nie chce mu się bo woli dlaczego ja. A bic...kupiłem kiedyś rękawice do mma,trzeba było go błagać żeby poszedł się ponapierdalać,i tak po kilku "walkach" raz dostał "strzała" i mu pękla skora nad warką.(tak się to otworzyło i mięso wystawało,do szycia jak nic)i mu to zakleiłem taśmą klejącą (tak te tkanki przytrzymałem i zakleiłem) żeby nie miał takiej blizny hahaha :) i od tej pory już nie "walczy". Haha jaka historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
bo ja sie dobrze bije,i chcialem swojego brata podszkolic. Ale trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ąha i ja jestem od swojego młodszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×