Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

jakie kawałki z ostatniej listy były najlepsze? W ogóle Słoń Ci odpowiada czy niezbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobał w sumie myślałam ,że jest ..inny , zaskoczył mnie pozytywnie kawałki tytułów ci nie podam bo pisze z tel. Jak mieliśmy być rozmówni jak cię nie było :-) doszłam do wniosku ,że wrócisz jak zatęsknisz za głupotami ze mną :-) więc na pocztę nic nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to się tak lubimy,że moglibyśmy w ogóle nie odchodzić od komputerów/telefonów haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy od siebie uzależnieni :) hehe Też się cieszę,założyłaś taki niepozorny temat a rozmawiamy do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,jestem na tel. Wyślę w nocy lub jutro jak będziesz w pracy,w której miałaś podobno robić w "bardzo nieregularnych godzinach" haha :) i po huju nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalem,że raz na noc raz na po południe a raz na rano ,to się nazywają nieregularne pory.wiesz,że koksu ma walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 kwietnia w Katowicach (chyba) na gali mma attack 3. Równy rok po walce z wielkim najmanem. A rywal jeszcze nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Masternaka jest taki grzeczny chłopiec. Taka ciekawostka,że mamy baardzo podobne sylwetki :) lubię go,jak dla mnie to materiał na przyszłego mistrza świata w wadze junior ciężkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałaś tylko 1/3 sylwetki. Nie widziałaś nóg i przodu :p Kostecki już drugi raz w więzieniu za te burdele...on przegrał w życiu tylko jedną walkę,zgadnij gdzie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krośnie :) bo wiesz on jest z Rzeszowa a to jakieś 100km. W tym więzieniu to też tam ma w huj ulgi bo prezydent Rzeszowa go zajebiście lubi i się za nim wstawia od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do cygana też go lubię ale nic z niego nie będzie już (czyt.mistrz świata) a panie mawiają,że jest bardzo przystojny :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co,ty nie podzielasz opini kobiet na temat cygana? Szpilki nie lubię,za bardzo cwaniakuje,nawet do Adamka fika,taki kurwa celebryta,który sławę zdobył nie sukcesami sportowymi a stylem bycia(były kibol wisły,więzienie itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×