Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

a ćwiczę ogólnie 3lata z przerwami. A plecy tylko rok. Wcześniej się opierdalałem i nie miałem drążka :) i dopiero rok temu się za to zabrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,to jest strych. Mam tam tylko drążek. Prowizorka jak huj :) (nawet go tam widać chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale miałem tam syf. Uświadomiłem to sobie dopiero gdy to ujrzałem na zdjęciu . I musiałem to trochę posprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz,że Twoje sny dla mnie nie mają większego znaczenia :p sny to z reguły są same głupoty i pierdoły bez ładu i składu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat to co Ci się przyśni nie zależy ani od Ciebie ani ode mnie. "Niech się dzieje wola Boża" hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,zawsze mi się wydawało,że nie. Ale chyba jednak chrapię bo brata się pytałem z ciekawości i mówił,że tak. Kurwa muszę coś z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym zrobisz? nie szalej :D ja potrafię usiąść na łóżku i normalnie rozmawiać ja pierdolę , boję się ,że pewnego razu wygadam coś czego nie powinnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się tam pewnie da z tym zrobić. Kurwa bo to trochę wstyd tak chrapać :) ktoś będzie miał ze mną przejebane :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kiedyś jak będziesz mieć chłopaka to się podczas snu może dowiedzieć,że jest zdradzany hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak kogo ale mnie bardzo irytuje jak ktoś chrapie. I też nie chciałbym kogoś drażnić chrapaniem bo wiem jak to wkurwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×