Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

mniej? Na twoim miejscu za te 100lat bym się bardziej interesował. Ktowie czy ty i twoje serce nie zostaniecie moimi "kolejnymi" ofiarami :D haha żartuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą ciekawe czy mijając się na ulicy rozpoznalibyśmy się? Chyba nieee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego mojego pierwszego wrażenia to niektórzy mnie chyba uważają za takiego niemiłego prymitywa lub "bezmózgiego mięśniaka" haha,raz byłem ogolony na łyso i stałem z kolegami i podszedł jakiś nieznany koleś(znajomy moich kolegów) i coś tam ze 30min pogadaliśmy i gość już odchodzi podaje wszystkim dłoń i do mnie "wiesz co,ty inteligentny chłopak jesteś" tak ni z gruchy,niz pietruchy.I tak sobie pomyślałem,że to pewnie przez wygląd pomyślał,że będę jakimś niemiłym chamem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam siostry,to nie mam komu podkradać kosmetyków,ale jakbym miał siostrę to malowałbym się,ubierał jej sukienki ,golił nogi i zostałbym transwestytą :D hahaha,śmieję,za huja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no coś w tym jest , no nie oszukujmy się ja po samym zdjęciu nie powiedziałabym ,że wyglądasz na "przyjemniaczka " a rzeczywistości , jesteś postawny ,masz męski głos z tego co mówiłeś więc to może dawać taki mylny efekt o Tobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym głosem to żeby nie było,ja nie mówiłem,że mam głos jak Robert,to zdanie kilku kolegów,ale delikatnego,piskliwego głosu nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej "małej czrnej" sukience na 60kilową dziewczynę haha :D wyglądałbym jak taki rasowy zboczeniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w takiej miniówce,ale takiej mini mini, żeby mi było widać pól dupy i faje :D haha ja pierdole :D co my mamy w głowach :D HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz nwą listę,nie ponoszę odpowiedzialności za nią.Płyta wyszła w sobote,nie przesłuchałem jej.Ale wysyłam bo lubię RY23 a za tego Kowalla nie ponoszę odpowiedzialności bo go nie słucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×