Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

hehe ty to masz w ogóle obrzydzenie do mojej klatki. Najpierw ją skrytykowałaś,później w opowiadaniu erotycznym z premedytacją ją pominęłaś(przeskoczyłaś z kości obojczykowej na brzuch)a teraz mówisz,że niechciałabyś zostać nakarmiona :) hahaha rozszyfrowałem cię "podła żmijo"!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w twoim opowiadaniu zabrakło moich ust i języka na twoich piersiach i między nogami :) a to byłby niewątpliwie bardzo podniecający moment. Przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,ej mój członek z tą pulsującą żyłką jest niczym wibrator :D haha a nawet lepszy bo ciepły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli moje ciało cię podnieca to byłabyś cała rozgrzana :) Hehe a tak na serio to wtulona we mnie na zimno byś nie narzekała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie by było sobie tak poleżeć z twoją głową na mojej klacie,udem położonym na moje nogi i prawą ręką położoną na moim brzuchu i gadać całą noc o pierdołach i się wspólnie śmiać :) aż się trochę rozmarzyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zróbmy...jakby to było takie łatwe. To jest ponad 300km więc takie spotkanie żeby pogadać sobie 2,3 godziny i wracać 4godziny w jedną strone raczej odpada... Ta odległość mi całą perspektywe psuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie jest to jakieś rozwiązanie. Ja widze,że ty jesteś "odważna babka" hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"usłyszeć" już ktoryś raz wspominasz o tym. Masz jakiś fetysz na punkcie głosu? Tak jak uszu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pytałam ale to tylko przez kobiecą ciekawość :-) dobra zapomnijmy o tym spotkaniu bo ja wiedzę że ta perspektywanie ci się nie podoba. Jak kuchnia , dobrze wygląda ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×