Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mick43

1 randka

Polecane posty

Gość Mick43

Jak byście dziewczyny się czuły jakby jakiś chłopak dał wam jakiś kwiat na 1 randce ? Znać się nie znacie, a tylko wcześniej się raz wymieniliście numerami telefonu i potem się spotykacie na randce czy tam spacerze. Myślicie, że biała róża to odpowiedni kwiat na 1 randkę czy dopiero w trakcie randki po jakimś czasie, gdy się przechodzi koło kwiaciarni to wtedy lepiej może zakupić różę czy coś innego ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto kwiaty przeszkadzają
w trakcie randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myślę, że czerwona długa
róża będzie jak najbardziej na miejscu;) Powodzenia, a dziewczyna na pewno ucieszy się z tak milego gestu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusiaaa2
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Każda kobieta lubi kwiaty więc na pewno się ucieszy :) To nic że się nie znacie, to tylko może poprawić jej humor , na pewno się nie obrazi :) Ale myślę że nie biała róża, może lepiej czerwona, różowa lub żółta. Biała kojarzy mi się z pogrzebem osobiście :) Ale co do kwiatka to kupuj na pewno zrobi to na niej dobre wrażenie. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mick43
Właśnie tak myślałem nad różą i jeśli miałbym ją kupić to raczej różową, a nie czerwoną czy białą. Nie wiem właśnie jak to dziewczyna odbierze, bo nie wiem czy nie będzie się trochę czuła skrępowana jakbym z nią miał 1 raz iść na spacer i ona całą drogę musiała by trzymać różę. Może to być dla niej trochę niekomfortowe, a do tego jak narazie nas nic nie łączy. Najpierw to jednak muszę iść do sklepu z ciuchami w galerii i do niej zagadać :D Jak macie jakieś wskazówki to poproszę. Będzie to trudne, bo jestem nieśmiały, ale jak odrzuci moją propozycję to trudno. Świat się przecież nie kończy na jednej dziewczynie :) Dzięki za komentarze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myślę, że czerwona długa
kwiat to nie jest zobowiązujący a własnie miły gest od mezczyzny jeśli podaruje kwiatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja myślę, że czerwona długa róża będzie jak najbardziej na miejscu" xxx Lepiej NIE MYŚL. W mowie kwiatów, tak szeroko stosowanej, czerwona róża jest oznaką miłości lub namiętności. Odpuściłabym róże i dałabym jakiś oryginalny kwiat. Róże są oklepane, poza tym wiele kobiet ich nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mick43
Więc co polecasz ? Czerwonej róży raczej bym nie chciał kupić, a prędzej różową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że czerwona długa róża będzie jak najbardziej na miejscu Powodzenia, a dziewczyna na pewno ucieszy się z tak milego gestu bez presady nie popelniaj takiej glupoty! daj na 3 albo 4 le nie na 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mick43
Dzięki za pomoc. Teraz pytanie tylko jak do niej zagadać w tym sklepie z ciuchami gdzie pracuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusiaaa2
To kup różową. :) A jestescie juz umowieni wogole? :) A zagadać to nic prostszego zapytaj otwarcie czy się umówi z tobą, tak jest najlepiej :) A nie jakies owijanie w bawełnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshdfj
ile ty człowieku masz lat 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mick43
Tak prosto z mostu się spytać czy poszła by zemną na spacer w dzień jak będzie miała wolne od pracy ? Zapewne odrzuci odrazu nie znając mnie w ogóle, bo może sobie różnie o mnie pomyśleć. Sam też nie wiem czy ma chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mick43
W trakcie randki zakupić jak będziemy przechodzić koło jakiejś kwiaciarni czy już przed spotkaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wiesz, że w twoim mieście gdzieś na rynku grasują naciągacze, którzy zaczepiają przechodzące pary i proponują kupno kwiatu (oczywiście za wygórowaną cenę), to możesz z takiej oferty skorzystać. Ale jeśli miałbyś specjalnie ciągać dziewczynę po kwiaciarniach, żeby jej kwiaty kupić, to nie jest to dobry pomysł. Kwiaty daje się, by dziewczyna czuła się wyjątkowa. A co wyjątkowego jest, gdy dziewczyna stoi z tobą w kolejce do kwiaciarni i marnuje w ten sposób swój czas ? Lepiej kupić kwiaty wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafeteria.pl :)
kup kwiatka :) każda kobieta lubi może zdarzają się wyjątki że nie powodzenia 🌻 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×