Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejka mamuski :)

wywołanie zdjęć online

Polecane posty

Gość gość
Kilka razy załatwialiśmy to przez Empik Foto i się naprawdę opłacało. Zawsze dobra cena i zero problemów z jakością, szybka realizacja, a pliki wgrywane online. My tak bardzo lubimy, tym bardziej, że w ten sposób załatwia się to wygodnie. Odbieram w salonie, nie płacę za przesyłkę i tak to powinno wyglądać. A jak wy na to patrzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram - Empik Foto. Ostatnim razem wyszło mnie to jakoś 19 groszy za odbitkę, czyli w bardzo dobrej cenie. Ogólnie zdecydowanie polecam szukanie na takich zasadach z kilku względów. Wszystko ogarniamy online, odbieramy w salonie, cena jest bardzo dobra, a jakość spoko. Nie widzę powodów do tego, żeby szukać gdziekolwiek indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_124
ja zawsze wywołuje na https://www.foto4u.pl/ ze wzzględu na dobrą jakość zdjęć i szybkie wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnim razem płaciłam na Empik Foto koło 20 groszy per odbitka. Z jakości jestem naprawdę zadowolona. Duża liczba fotek do ogarnięcia, wszystko załatwione bez jakichkolwiek problemów i to nam po prostu pasowało. Mniej więcej od 2-3 lat tak ogarniamy odbitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci jest i tanio, i przyjemnie jakościowo. Nie wywołuję jakoś często. Raczej raz na rok czy dwa i dużą ilość. I za każdym razem najtaniej wychodzi w Empik Foto. Jakościowo też jeszcze się dotąd nigdy nie zawiedliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka78
dla mnie najwygodniej jest wywoływać przez internet i korzystam ze strony https://www.fotoprint.pl/ mają szybki czas realizacji i dostawę w ciągu 24 h więc bardzo mi to pasuje, dodatkowo cennik też jest spoko, bo już od 24 gr za sztukę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia0
Ja zawsze wgrywam i zamawiam zdjęcia na stronie foto4u.pl/wywolywanie-zdjec-online ;). Dobrej jakości odbitki, łatwy sposób wywoływania, wgrywasz lekki kreator do podcinania ;). Fajne, proste i tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka45
Zdecydowanie jestem fanką wywoływania zdjęć przez internet, bo jest to proste, łatwe i szybkie od dawna wysyłam zdjęcia do wywoływania na stronę foto4u.pl, bo super cenowo wychodzi i nie ma dziwnie wykadrowanych zdjęć. Wywołuje zdjęcia tak raz na 3 miesiące, wiec mam już ich wypróbowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik Foto - z nimi działajcie. Zdarzało się już wywoływać u nich format 10x15 nawet poniżej 20 groszy za odbitkę, tak więc warunki naprawdę przyjemne. Inna sprawa, że płaci się mało, a jednak odbitki są fajnej jakości, szybko uzyskane. Najlepiej odbierać w salonie, bo wtedy nie ma dopłaty za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z tego typu usługi w moim mieście, ja przesłałem zdjęcia przez maila, a dokładniej udostępniony folder w chmurze, oni to wywołali i odesłali elegancko w paczce. Zainteresowanym zostawiam link jak to wygląda - http://www.craftarena.pl/jak-mozemy-wywolac-zdjecia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że Empik Foto jest najsolidniejsze pod względem jakości odbitek. Zdecydowanie warto iść w takim kierunku. Zawsze można znaleźć fajne okazje, zawsze udaje się ogarnąć to dosyć tanio i tak powinno być. Nie mamy wielkich wymagań, ale też nie mieliśmy póki co powodów do narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mają w Empik Foto 35 proc. rabatu na odbitki 10x15. Fajnie, bo akurat robimy duże zamówienie - wyjdzie bardzo tanio, o wiele taniej niż się tego spodziewaliśmy. Ale generalnie o to nam właśnie chodziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwygodniej to się załatwia przez internetowe laby. Tanio, fajna jakość, zero problemów. My też w Empik Foto. Niska cena, dobre warunki, a jakość fajna nawet na najtańszym papierze. I plus jest właśnie taki, że nie trzeba tego załatwiać gdziekolwiek indziej, tylko przy swoim kompie, w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie aktualnie najtaniej 10x15 przy dużej liczbie odbitek? Empik Foto? Gdzieś jeszcze warto sprawdzać czy sobie odpuścić i od razu do nich uderzać? Gdzie zamawialiście w ostatnich tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak - Empik Foto. Ostatnim razem płaciłam 15 groszy za odbitkę. To były dobre warunki, ale przy dużej liczbie odbitek. Zawsze wybieramy papier standard i jesteśmy z efektu naprawdę zadowoleni. Nie widzę powodów do tego, żebyśmy mieli cokolwiek pod tym względem zmieniać. Tak jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnim razem płaciłam za 10x15 jakoś 15 groszy na Empik Foto. I taka stawka jest dobra. Tylko odbitek było powyżej 1000. Zdecydowanie radzę wywoływać duże ilości, bo wtedy to wychodzi zdecydowanie najtaniej. A przecież jakość dokładnie ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast samego wywołania zdjęć, warto od razu zdecydować się na fotoksiążkę :) czy to zdjęcia z imprezy czy z wakacji - zawsze przyjemniej będzie sie je oglądało w takiej formie;) ja już mam kilka takich fotoksiążek - wszystkie zamawiałam z drukarni polimax https://polimax.pl/foto/fotoksiazki/ bo wykonują je estetycznie i nie są drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankier

My też raz do roku Empik Foto, żeby jak najmniej zapłacić. A stawka jest uzależniona właśnie od ilości fotek i rozmiaru.

U nas to też 10x15, pod standardowy album. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkos

A teraz kiedy będą jakieś sensowne promocje na odbitki? Dzień ojca? Bo latem to chyba nic specjalnego się nie dzieje, co nie? Mam prawie 1000 odbitek do ogarnięcia. Nawet kilka groszy w cenie robi mi już różnicę. Podpowiecie coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Ja korzystam z FotoLab zdjęcia przychodzą bezpiecznie zapakowane, jakość też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Ja polecam Eurofoto, bardzo dobra cena z odbitkę i powyżej 120 zł darmowa wysyłka. Jakość zdjęć też świetna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannia72e

Też zawsze w Empik Foto wywołuje. Najczęściej czekam na jakąś promocję, bo co jakiś czas coś mają. Teraz jest minus 30%, więc się bardzo opłaca. Muszę skompletować zdjęcia i wywołać, póki promka trwa. A sporo ich jest bo całe lato 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannia72e

Też zawsze w Empik Foto wywołuje. Najczęściej czekam na jakąś promocję, bo co jakiś czas coś mają. Teraz jest minus 30%, więc się bardzo opłaca. Muszę skompletować zdjęcia i wywołać, póki promka trwa. A sporo ich jest bo całe lato 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Jeśli chodzi o dobrą cenę i fajną jakość zdjęcia to polecam foto4u.pl. Niestety dużo firm oferuje niskie ceny, a jakość zdjęć jest okropna. Tutaj można mieć pewność, że zdjęcie będzie bardzo fajnie przygotowane i też fajnie będzie na nie patrzeć. Długo na swoje zdjęcia się nie czeka, co jest dodatkowym plusem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×