Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejka mamuski :)

wywołanie zdjęć online

Polecane posty

Gość Madame R4
Ja korzystam ze sklepu Inter-foto. Kilka razy wywoływałam u nich zdjęcia z wakacji czy z urodzin mojego maluszka i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko nazbiera mi się większa ilość do wywołania, a dość często się tak dzieje - mam mnóstwo albumów, bo lubię przeglądać zdjęcia w albumach, wywołuję zdjęcia tu http://www.cotofoto.pl/odbitki Szybko, tanio i profesjonalnie - jak do tej pory nie zawiodłam się, a wiadomo, jak klient zadowolony to i powraca - do takich należę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagnka
Ja wywołuje zdjęcia na www.inter-foto.com.pl. Mają ciekawe oferty, gdy chcesz wywołać większą ilość zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaj86
niedawno wróciłam z wakacji szukałam fajnego serwisu gdzie mogłabym wywołać zdjęcia i znalazłam, mają odbitki już od 0,22 zł http://www.foto4u.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka92
Ja korzystam z firmy Fotopakiety.pl i zawsze jestem z nich zadowolona. Zdjęcia zawsze przychodzą szybko i w dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango93
Korzystnie można wywołać zdjęcia w sklepie Fotopakiety.pl. Mają tam duże rabaty przy większej liczbie wywoływanych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka92
Ja regularnie wywołuje zdjęcia w sklepie inter-foto.com.pl i jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęć. Są wyraźne, mają dobre kolory i kontrast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna korzystam ze sklepu Inter-foto.com.pl i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja foto.com nie polecam kiepska jakość a zdjęcia są na lata po tym nie po to inwestować am w dobry aparat żeby mieć kueoskie zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z usługi serwisu odbitka.net. Jestem bardzo zadowolona. Każde zdjęcie jest indywidualnie opracowywane, nie ma nic poucinane. Jak kadrowanie sprawiło by ucięcie ważnego elementu zdjęcia to nie zostanie skadrowane. Ceny naprawdę niskie, przy ilości około 1500 szt. zapłaciłam około 380zł. (1 szt. 0,24zł). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botinka72
Ja zazwyczaj wywołuje w sklepie Fotopakiety.pl i jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila333
Bardzo dobre jakościowo zdjęcia można wywołać w firmie Fotopakiety. Wywołuje tam od dawna i nie zamieniłabym ich na inny punkt foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralph622
Sprawdź ofertę firmy Fotopakiety.pl. Nie raz korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Świetnie wykonują swoją pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka837
Od dawna korzystam tylko ze strony Inter-foto.com.pl i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Zdjęcia są wywoływane na papierze wysokiej jakości, a cenowo bardzo konkurencyjnie, w porównaniu z innymi punktami foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z FOTO4U http://www.foto4u.pl/ maja dobre ceny i szybko realizuja zamowienie, zdjecia wychodza bardzo dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda51
Od jakiegoś czasu korzystam regularnie z Fotopakietów. Jestem bardzo zadowolona z jakości, jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8213
Od dłuższego czasu wywołuje w Inter-foto i zawsze jestem zadowolona z efektów. Zdjęcia są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hucka92
Od dłuższego czasu wywołuje w Inter-foto i zawsze jestem zadowolona z efektów. Zdjęcia są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka811
Zazwyczaj wywołuje zdjęcia w Fotopakiety.pl i nigdy nie zdarzyło mi się, że odbitki były źle wydrukowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia82
Ja korzystam z Fotopakietów i zdecydowanie to moje ulubione laboratorium online. Bardzo dobra jakość zdjęć i korzystna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zamówiłem zdjęcia z pstrykany.pl / Picado.pl - nie polecam !!! Zdjęcia wyblakłe, jakość beznadziejna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda1245
Hej :) Moja siostra ostatnio wywoływała zdjęcia online i robiła odbitki korzystając, o ile dobrze pamiętam, z tej oferty: http://www.fotolab.pl/ - ciekawa aplikacja, łatwa w użyciu :) Zdjęcia zostały szybko wywołane i szybko do niej dotarły. Wygoda dla każdego kto nie lubi ruszać się z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czworkana
Zdecydowanie lepiej wywoływać w necie niż np. w mediamarkcie... Można wybrać np. papier na którym będą odbitki - http://lab31.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże ilości chyba najtaniej wychodzę w Empiku. Wczoraj robiłam zamówienie. Wyszło po 19 groszy za odbitkę 10x15. A mogłam poczekać do dzisiaj - bo właśnie dzisiaj dają 10 zł dodatkowego rabatu. Ale tak czy siak - tanio wyszło. Po marketach zapłaciłabym zdecydowanie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj raz na rok wywołujemy znaczną liczbę odbitek, ostatnim razem było koło 600. Zawsze na Empik Foto i zawsze wychodzi dobra stawka. Zazwyczaj na mieście za 10x15 płaciłam koło 50 groszy. U nich zawsze mam po rabatach nawet poniżej 20 groszy, a zdarza się, że jeszcze się załapię na jakiś dodatkowy rabat. Ostatnim razem było coś takiego jak czarny piątek - zdaje się, że 10 zł. Nie są to kokosy, ale jeszcze bardziej mi to obniżyło cenę zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wywoływać zdjęcia w sprawdzonym miejscu tak żeby mieć pewność, że będą dobrej jakości. Ja od jakiegoś czasu wywołuję zdjęcia w Fotoprint: fotoprint.pl/ i jestem za każdym razem bardzo zadowolona. Mają super cenę i przesyłka przychodzi w 24 h kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu lat wywołujemy wyłącznie online. Nie widzę powodów do tego, żeby to ogarniać inaczej - na mieście jest o wiele drożej i trzeba to zanieść, a średnio mi po drodze. Wolę to puścić online do Empik Foto i później przy okazji odebrać w salonie, bez płacenia za przesyłkę. Zresztą - nikt nie da wam stacjonarnie takiej stawki, jaką zapłacicie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chcemy wywołać fotki w Empik Foto. Czy ma ktoś może jakieś aktualne kody rabatowe? Podzielicie się? Widzę, że i tak teraz jest obniżona cena, ale może można jeszcze bardziej ją obniżyć? Wywołują 700 fotek, więc teoretycznie mam najniższą z możliwych stawek do ogarnięcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×