Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

łoki-doki Pomocna dłoń:P Polecam ciekawe dowody na szkodliwosc GMO. Ojtaktak39-Twoje wypowiedzi swiadcza tylko o Tobie, nie pieeeerdol ze choroby nie da sie wyleczyc zdrowym odzywianiem, to podstawa dla organizmu, czy Ci sie to podoba czy nie, Kazda chorobe mozna wyleczyc zdrowym bogatym w wartosci odzywcze pozywieniem.Twoje pieeeerdolenie tego faktu nie zmieni!A ze jestes klonem kazdy tu obecny wie!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Tak włąśnie to się odbywa,ale na szczescie reporterka przycisnęła onkologa i ten juz zbankrutował,i tez chce pomóc:)nie miał nic ciekawego do powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
roksolana,no widzisz,jak to jest????tylko powiedz tu komuś,bo wyzwa Cie od psychicznego i wogóle szkoda gadac,jak ogrma jest niewiedza ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonda mysle ze dociera to do innych, moim celem jest uswiadomic ludziom jaka sile maja w sobie, tylko sprawy sobie z tego nie zdajsa, a raczej zdawac nie chca, zwyczaje od lat i oszukiwanie ludzi zrobily swoje, ale zawsze mozna to zmienic, mozna zaczac byc czlowiekiem. mysle ze do Ojtaktak39 tez dociera, ale sie nie przyzna do tego, chce pokazac jaka jest twarda....tylko po co?? Zamykam sklep i zmykam do domciu:) "Nie ma choroby ktorej nie mozemy pokonac":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ludzie żyją w wielkm kłamstwie, ale ta ich nieśiwadomość nie niepokoi mnie tak bardzo, jak fakt, że ktoś ich chce "oświecić" podaje recepte pod nos, a oni i tak w to nie wierzą i jeszcze Cię nazwą siekciarzem, wariatem czy innym oszołomem. Rozumiem tych co żyją w nieświadomośći, bo przcież też kiedyś byłam całkowicie ślepa i nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo sobie szkodzę, ale gdyby ktoś wtedy podpowiedział mi, że można inaczej, a nawet że trzeba inaczej to napewno bym się nad tym głębiej zasatnowiła. NIe wiem skąd w tych ludziach taki opóór jak to jest wszystko tak oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przecież każdy może spróbować na sobie, poprawa samopoczucia, wyleczone choroby to chyba jest najlepszym dowodem na to że to jest najlepsza droga jaką możeby wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tylko z braku wiedzy, z nieswiadomosci... ze slepej wiary w leki chemiczne.. ale tez ze zwyklej niecheci zrobienia czegokolwiek samemu, postarania sie, zwlaszcza, ze efekt nie bedzie natychmiastowy... Moze po prostu im sie nie chce sprobowac. Najbardziej smiesza mnie ostrzezenia przed ziolami, natura, najzabawniejsze, ze kielkow czyli naturalnej witaminy boja sie jak diabel swieconej wody :D Ale nie martwia ich skutki uboczne leku chemicznego, nawet jezeli "zwalczy objawy", chwilowo.. A przeciez biorac leki tym bardziej trzeba oczyszczac i wspomagac organizm zeby te trucizny usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego chyba im to tak trudno pojąć, bo to jest takie proste :) Ludzie mają nabite głowy , że zeby się wyleczyć trzeba sprowadzić jakieś lek z za siedmu rzek, z za siedmu mórz, musi kosztować krocie. Najllepsze lekarstwa to oczywiśce chamerykańskie :D Szukają sami nie wiedzą czego, a wszytsko mają pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak, zauwazylas jacy sa uszczesliwieni tymi siatami pelnymi lekarstw i "dobrze" wydanymi pieniedzmi. Nawet biedny emeryt ma poczucie dobrze spelnionego obowiazku :D A ze zdrowia mu od tego nie przybedzie, to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jest od jakiegos czasu, chyba z nadejsciem "cywilizacji" do naszego jedzenia, kiedy sie dalismy oglupic kolorowym opakowaniom i reklamom. Ale dlaczego przestalismy myslec? i ciagle dajemy sie tak manipulowac, zreszta w innych dziedzinach tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi tak łatwo nabić w butelkę, że chyba sama zacznę zarabiać na ich głupocie, od jutra zaczynam rozprowadzać herbatkę z kupy nietoperza rumuńskiego, oczywiście będzie miała cudowne właściwości, oczyszczające organizm, będzie łagodzić bóle reumatyczne, kręgosłupa, poprawiać przemiane materii, niwelować zapracia i inne cuda na kiju, które sama sobie wymyślę :) Mogę zalożyć się, że znajdzie się na taki napój wiele chętnych osób, będę żłopać herbatkę z gówna litrami, a rzodkiweki i pomidorka nie ruszą, taka ciemna masa chodzi po tej ziemi. Bez urazy, ale inaczej ich nazwać nie mogę. Normlanie ręce opadają jak wpada tutaj taka Ojtaktak i struga wielece obczaskaną a pierdzieli jak po grzybkach halucynogennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksolana- Dokładnie. Cała rynta idzie do apteki, a później płaczą, że nie mają na jedzenie, to jest chore. Chory jest ten świat. Ja radzę wyłączyć TV a wlączyć mózgi, bo ludzie faktycznie przestali myśleć racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiweka na batreie
Cześć kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko chorzy uzywaja slodziku z aspartamem, dumni, ze nie slodza, za to produkuja sobie raka. I jakos tak zwykle jest, ze czlowiek, ktory "wyleczyl" sie z raka, zaraz ma kolejnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiweka na batreie
przpraszam za literówki ale jestem pijana, opiłam sie z moim chłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiweka na batreie
bo ja ci nie napisałam ze jestem teraz pijana, ale ja tam pisze z toba, nie wierzysz kolezance szamance, z towjej sekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiweka na batreie
"dzisiaj lepiej-co prawda czucie w rekach troche osłabione ale nie tak źle jak wczoraj.Jestem zdecydowana pojechać na leczenie do Pragi.Jutro wysyłam maila do tamtejszego szpitala-a konkretnie do lekarza,który kwalifikuje do zabiegu. Jesli mnie zakwalifikują to zbieram kasę i jadę. Nie ma na co czekać.Nie zdecyduję sie na operację bo nie chcę jeździć na wózku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę was przeprosić. Od jutra sieje kiłeki i zmieniam diete, dacie mi jakieś rady ? Musicie mi pomóc, wiem że byłam głupia, ale wybaczcie mi, byłam ślepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowny film, też muszę go zobaczyć, już się zabiram za oglądanie, rzucam wszystko i oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×