Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

ja mam nica z małej ojtaktak39 , a ktoś za mnie się podszył rejestrując sie z dużej pierwsza literka Ojtaktak39...jak ja przejdę głąby na waszą ciemną strone mocy to wy sie posracie ,gównojady jedne ,kużwa ja i kiełki powaliło was chyba paranoicy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przpraszam to wyżej to ja ale miałam chwilkę kryzysu, bo oprócz opuchnietych nóg mam też opuchnięty mózg, zapomniałam dodać że mam rozdwojenie jaźni i czasami tak piszę jak szalona, ale wybaczcie, jak tylko zmienie dietę to będę sobą, już żaden smigol nie będzie we mnie siedział. Wybaczcie mi moi mili. JAk znów coś mi odstrzeli i będę tak piałam to wiedzcie że tak nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojtaktak
Jesli masz zarezerwowany nick z małej litery to z dużej tez, nie ma tak, że rejestrujesz z małej a z dużej jest wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tak własnie jest, to ja ale chciałam was zorbić na szaro. Ale to ta druga ja, która tak zawsze miesza. Kochane a pomożecie mi w walce z tarczycą ? czuję że traczycowe panienki odwrócą się ode mnie teraz, ale juz trudno, ja musze walczyc o siebie i na nic nie patrzec, na nikogo tylko na swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ziołowe panienki :) Przyjmiecie mnie ? proszę, bardzo proszę. POwiedzcie co mam uczynić abym mogła zasilać wasze fantastyczne grono ziołowych wspaniałych ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę,ja też chcę sie leczyć kiełkami. Nie chcę sie juz operować. Przyjmijcie mnie proszę tutaj bo na tamtym forum nie bede miała życia a ja tak chce zyć. Bez tego guza i bez operacji. PROSZĘĘĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę piła sodę i co tam jeszcze tylko poprowadźcie mnie prosta drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjvjkj
ojtaktak39,ale prosze tak tuatj nie mówic,prosze tak mówić na innych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kogoś pokręciło> Ja nie chcę żadnych zafajdanych kiełów ani sody... Kto się pdszywa pode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa oświeciło mnie ,weżcie mnie do sekty,ty ...otco ale my kurwa ślepe byłysmy ,kupuje doniczkownice,zaraz zapierdalam,ale się kiełow nawpierdalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ma tak nie mówić co??? Przecież to forum publiczne i kazdy moze mówic co mu sie zywnie podoba. Moderacja i tak ma wyjebane na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjvjkj
otco,nikt sie przeciez nie moze podszyc pod Ciebie jestes zaczerniona,chcesz kiełków i sody,miło,ze zrozumiałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ochotę teraz tutaj popisać... Kto mi zabroni??? Tam sie juz monotematycznie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjvjkj
otco,nikt Ci nie zabroni,nawet Ci chetnie pomoze w Twoich problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja sama sie pod siebie podszyłam :-) Mam rozdwojenie jaźni bo ostatnio piłam sodę z cytryną i to od tego.. Jak widać polecane przez Was metody naturalne szkodzą i to bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sialalalalalaal zabawa trwa...świat inny wymiar dzisiaj ma!!!!! Kupiłam sobie kiełki..klupiłam sobie kiełki.....uuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bredzą, bo tak jedzą...:)
hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzie rak nieborak...:)
...jak ugryzie będzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×