Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guidddelll

jakie jest dobre polskie jedzenie?

Polecane posty

Gość guidddelll

ugrzezlam w pl, bo musze tu cos zalatwic i sie przedluza, i generalnie jest mi tu zle, w ogole nie czuje smakow-zycia, bywam glodna a lubie dobre jedzenie -co wy polskiego lubicie- bez miesa i maki zeby bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambolllaa
Bez sensu pytanie, a co normalnie jesz? Przeciez komunizm sie skonczyl i masz w sklepach wszystko co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guidddelll
tak, ale nic mi tu nie smakuje-pogorszyly sie produkty, szukam inspiracji na zjedzenie czegos smacznego. bylam dlugo w grecji ,i po tym -klimacie jedzeniu nic tu mi nie smakuje. macie swoje ulubione dania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jedz
schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghgjfgjg
debilny temat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho kolejny glupol co zapomnial polskich smakow ale kurfa szmacisko polskiego jezyka i strony polskiego portalu dyskusyjnego to juz nie zapomnialo. Pyerdol sie smierdzielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat lubie wszystko co z mięsem i maka :) pasuje do zimnego, polskiego klimatu:) Zrób sobie sałatke grecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybę po grecku se zrób hrabianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak faktycznie byłaś w Grecji i nie chcesz ani mięsa, ani mąki, to proste - powinnaś widzieć, czym są dolmades ale te z ryżem, bezmięsne :P ja osobiście wolę mięsne. jadłam podczas urlopu w Atenach we wrześniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o albo gemista sobie zrób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbareta
Polskie jedzenie? Hm... ostatnio byłam przejazdem w Bydgoszczy i zawitałam do karczmy młyńskiej http://www.karczmamlynska.com.pl/ i jadłam naprawdę niesamowite polskie jedzonko :) coś wspaniałego. Jeszcze chodzi o Bydgoszcz restauracje mają tam naprawdę świetne - to trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karp w szarym sosie, sandacz,sernik, mak z bakaliami, sledzie na wiele sposobów,kasza gryczana, gołabki bezmiesne,barszcz, grzyby,jajka faszerowane, salatka jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwasne mleko ze smażonymi kartofekami i z duza iloscia koperku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że kupię mięso nie w supermarkecie, a w ubojni Cezan http://cezan-ubojnia.pl i już jest wyższej jakości więc wszystkie potrawy, które robię w domu mają więcej smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w uka polskich rarytasow typu kaszanka flaki czy golonka. Tylko w PL. Gnijcie w uk syfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syfie przeczytales o co pytala autorka ? :D Wiesz, ze ona jest w Pl i je polskie jedzenie ? :D Oj ciulu to juz jest analfabetyzm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszanka z grilla karkowka flaki i zsiadle mleko sa najlepsze. Nie to co ukowskie takewaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kurfa ukowski przyglup mógł zadać takie pytanie jak autorka tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak "kuchnia polska ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest swinio. Rosół schabowy z ziemiankami i mizeria kaszanka bigos zurek barszcz kutia kwasne mleko itp itd. Gnij w uk przygłupie na angielskiej kuchni typu fish and chips BUEHEHEJEJEJEJEJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polska kuchnia" to prymitywne żarcie dla chamów ze wsi, którzy żarli byle co żeby tylko nażreć się do syta, uchlać wódką i pobić rodzinę. To bydło nigdy nie miało wyszukanego jadłospisu. I tak jest do dziśiaj. Ciężkostrawne potrawy, kaszanka, zimniory, brudne, niepasteryzowane "kwaśne mleko", kotlety i alkohol. Chamskie jedzenie dla wsiowych chamów. Nie do porównania z kuchnią francuską, chińską czy nawet niemiecką. Wy polaczki nigdy nic swojego nie mieliście. W najlepszym razie kopiowaliście obce potrawy ale i to wam nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golonka, tłuste ciężkie żarcie dla chamów. Byle się tanio nażreć. Facet racje ma i prawdę pisze. Tak wygląda " Polska kuchnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz dopomyju co ci nie wyszło w PL. I jeszcze dodam grzybowa na wigilie co zona robi, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żryj dużo, tłusto i tanio polski chamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to potega teraz, a Mała Brytania bedzie na marginesie po brexicie :D:D :D hueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Teraz gotowanie modne ha ha,a czy golabki,to polskie danie,a sekacz ,albo bigos,tluste,ale kieliszek polskiej gorzalki,do swojskiej kielbaski,oj jak dziadek wedzil sielawy,oj mazury wy cudne,co jeszcze,bedac za granica zrobily furrore dobra mojego wyrobu golabki i nikt nie wybrzydzal ze Polacy jak dla tlustych swin gotuja,a szarlotka poezja polskich sadow z antonowka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
A jaki cel ma ta propaganda,wyzywanie te hamskie slowa,po co to komus,a wogole kto umie gotowac ten nie wyzwie nikogo z powodu polskiej kuchni,a chleb kto umie upiec polski prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani gołąbki, ani szarlotka, ani zupa grzybowa, ani kotlet, ani sernik to nie są polskie dania. Skopiowane z Turcji, Niemiec, Austrii tak jak wszystko inne. Bo wy polaczki nic swojego nie macie oprócz tłuszczu, wódy (nb też nie polskiej) i chamskiego, taniego żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie skopiowane, wazne co jest na stolach osrusie. Mniam mniam. Gnij w uka i zryj tandete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×