Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba444

wrzody żołądkowe

Polecane posty

Szukam osób, które również mają wrzody na żołądku. Dowiedziałam się o tej chorobie dzisiaj i chciałabym znać bardziej jej przebieg i leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Moj mąż miał od 17-o roku życia wrzody na dwunastnicy, ,nie mógł jeść,wypić piwa,wina,miał kilka razy pęknięcia z utratą można powiedzieć przytomności leżał w szpitalu ale operacji się nie poddał.kilkanaście lat temu kupowaliśmy we Francji Tagamet który na tamte czasy kosztował 1,5 pensji różne kuracje pomagały tylko na jakiś czas ,ciągle kwasy i bóle i chudy jak palec brał kurację na helikobakter 2-a razy, Kilka lat temu byliśmy na spotkaniu i wykładzie p.dr.NUTRICJOLOGA która przedstawiła działanie b.dobrych suplementów ,które leczą na poziomie komórkowym. Kupiliśmy polecone przez panią suplementy i mąż zaczął jeść systematycznie DETOX, CHROMWITAL, NUTRIMAX, dodatkowo, PAX, L.SENIOR.Już po pierwszym miesiącu czół ulgę, po 3-ech zaczął jeść prawie wszystko, ale do tego rzucił palenie. Teraz je tyko profilaktycznie na zmianę po jednym suplemencie Je wszystko nawet robi sobie smalec,przytył aż za dużo bo ponad 100kg.Ale mówi ,że w końcu może sobie pojeść.Wypije piwo i nic go nie boli. Mieszkamy w Oleśnicy / Wrocławia raz w m-cu pani dr.przyjeżdża i robi badania komputerowe na tle komórkowym ,badanie wykazuje choroby,które w niedługim czasie mogą się pojawić ,możne im zapobiec Zapisy 694954933 cena 160zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam wzoda na dwunastnic
a twoj maz dziwnie z tym walczyl,palac papierosy!! Ja jak mialam wzoda ,to zaraz po papierosi bolalo mnie.Rzucilam fajki,wzielam serie antybiotykow na heliobakterie i do dzisiaj mam spokoj.Od ponad 10 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Mężczyźni nie zawsze chcą rzucić palenie ale w końcu rzucił , teraz wie co to papierosy nawet mu śmierdzą jak ktoś pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×